fmedia fmedia 1.0.1

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

fmedia pozornie jest kolejnym zwykłym odtwarzaczem multimedialnym, ale w istocie oferuje dodatkowe, przydatne funkcje.

Narzędzie pozwala nie tylko na uruchamianie wybranych utworów muzycznych. Dzięki niemu będziemy mogli także nagrywać dźwięk z mikrofonu, zapisywać piosenki z radia internetowego oraz konwertować pliki. Utwory możemy dekodować do następujących formatów: mp3, .ogg (Vorbis, Opus), .opus, .m4a/.mp4 (AAC, ALAC, MPEG), .mka/.mkv (AAC, ALAC, MPEG, Vorbis), .avi (AAC, MPEG), .aac, .mpc, .flac, .ape, .wv, i .wav. Istnieje również opcja kodowania utworów i innych materiałów dźwiękowych do mp3, .ogg, .opus, .m4a (AAC), .flac oraz .wav.

fmedia to aplikacja dostępna zupełnie za darmo (licencja open-source), która w znikomym stopniu wykorzystuje zasoby systemowe komputera i z powodzeniem działa również na słabszych maszynach. Dzięki możliwości instalowania wtyczek możemy rozszerzyć funkcjonalność programu o dodatkowe opcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!