r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

foobar2000

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

foobar2000 to odtwarzacz muzyczny, który oferuje spory zestaw narzędzi do konfiguracji dźwięku.

Galeria programu

Program foobar2000 to mobilna wersja znanego z komputerów stacjonarnych odtwarzacza plików muzycznych o tej samej nazwie. Aplikacja obsługuje następujące formaty plików: MP3, MP4, AAC, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF i Musepack.

Aplikacja automatycznie skanuje pamięć urządzenia i wyświetla albumy z muzyką. Program grupuje pliki muzyczne w kilku trybach, m.in. w oparciu o autora, gatunek muzyczny, kompozytora itp. Ponadto, aplikacja ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można szybko odnaleźć interesujący nas plik.

Program ma wbudowany korektor dźwięku, oferujący pokaźną liczbę opcji, m.in. zmianę dźwięku mono na stereo, odwracanie kanałów stereo oraz pomijanie momentów ciszy. Aplikacja gwarantuje też bezstratne odtwarzanie muzyki.

Aplikacja foobar2000 ma wbudowane narzędzie do zarządzania muzyką, dostępne w systemowym pasku powiadomień oraz na ekranie blokady. Pozwala ono wstrzymywać i uruchamiać odtwarzanie, a także przewijać utwory.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niegrzeszący urodą foobar2000 w wielkim stylu ląduje na Androidzie

64
OPROGRAMOWANIE 10.05.2016 | Maciej Olanicki

Jakiś czas temu publikowaliśmy obszerny przegląd najlepszych odtwarzaczy muzyki przeznaczonych na Androida. Dziś listę tę należałoby wzbogacić o kolejną pozycję, którą jednak doskonale znają użytkownicy Windowsa. Na Androida zawitał bowiem popularny foobar2000. Czy jednak oprócz nazwy ma on coś wspólnego ze świetnym odtwarzaczem z pulpitów? Dla osób przyzwyczajonych do nowoczesnych interfejsów, wykonanych na przykład zgodnie z zaproponowanym przez Google wzornictwem Material Design, pierwszy kontakt z androidowym foobarem może być szokiem. W przypadku wersji przeznaczonej na Windowsa…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tytus9282   1 #2 10.05.2016 14:39

Zainstalowałem, ale nie widzi karty pamięci... o co chodzi? Po przeniesieniu do pamięci wewnętrznej widzi, ale nie wszystko, np. WMA nadal dla niego nie istnieje.

Sony Xperia Z2 , Android Marshmallow 6.0.1

Już doczytałem. Nie obsługuje WMA. Szkoda, nie chce mi się konwertować tylu albumów....

Autor edytował komentarz w dniu: 10.05.2016 15:08
  #1 10.05.2016 12:36

Surowy wygląd - surowym wyglądem... ale bez przesady :P Ikony małych rozdzielczości na nowych telefonach wyglądają jak kupa i psują wrażenie..

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.