foobar2000 1.1.18

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

foobar2000 to odtwarzacz muzyczny, który oferuje spory zestaw narzędzi do konfiguracji dźwięku.

Program foobar2000 to mobilna wersja znanego z komputerów stacjonarnych odtwarzacza plików muzycznych o tej samej nazwie. Aplikacja obsługuje następujące formaty plików: MP3, MP4, AAC, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF i Musepack.

Aplikacja automatycznie skanuje pamięć urządzenia i wyświetla albumy z muzyką. Program grupuje pliki muzyczne w kilku trybach, m.in. w oparciu o autora, gatunek muzyczny, kompozytora itp. Ponadto, aplikacja ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można szybko odnaleźć interesujący nas plik.

Program ma wbudowany korektor dźwięku, oferujący pokaźną liczbę opcji, m.in. zmianę dźwięku mono na stereo, odwracanie kanałów stereo oraz pomijanie momentów ciszy. Aplikacja gwarantuje też bezstratne odtwarzanie muzyki.

Aplikacja foobar2000 ma wbudowane narzędzie do zarządzania muzyką, dostępne w systemowym pasku powiadomień oraz na ekranie blokady. Pozwala ono wstrzymywać i uruchamiać odtwarzanie, a także przewijać utwory.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tytus9282   1 #2 10.05.2016 14:39

Zainstalowałem, ale nie widzi karty pamięci... o co chodzi? Po przeniesieniu do pamięci wewnętrznej widzi, ale nie wszystko, np. WMA nadal dla niego nie istnieje.

Sony Xperia Z2 , Android Marshmallow 6.0.1

Już doczytałem. Nie obsługuje WMA. Szkoda, nie chce mi się konwertować tylu albumów....

Autor edytował komentarz w dniu: 10.05.2016 15:08
  #1 10.05.2016 12:36

Surowy wygląd - surowym wyglądem... ale bez przesady :P Ikony małych rozdzielczości na nowych telefonach wyglądają jak kupa i psują wrażenie..