freeSSHd 1.3.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Zdalny dostęp (dla specjalistów IT)
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

freeSSHd jest bezpłatnym serwerem Telnet/SSH, oferującym wsparcie dla najpopularniejszych protokołów wykorzystywanych w owych transmisjach.

W programie, poza standardowymi opcjami spotykanymi w innych tego typu aplikacjach, takimi jak tunelowanie, forwarding, logging, czy uwierzytelnianie, znajdziemy również rozbudowany moduł zarządzania użytkownikami, podgląd aktualnie zalogowanych osób, a także opcje związane z szyfrowaniem transmisji przy użyciu algorytmów AES (128, 192, 256), 3DES, Blowfish i CAST128.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, moduł zarządzania użytkownikami
brak (do podstaw wystarczy, ewentualnie brak polskie wersji językowej)
ocena użytkownika
14.10.2016 19:23 • Recenzja do wersji 1.3.1

Program całkiem dobry i fajny w użytkowaniu. Brakuje trochę polskiej wersji ale to też trochę kwestia indywidualnej znajomości zagadnień językowych - pomalutku można do wszystkiego dojść. Program wspiera większość protokołów wykorzystywanych powyższych typach transmisji. Interfejs prosty i przejrzysty, wszystko na zakładkach. Plus za fajnie rozbudowany moduł zarządzania użytkownikami i szyfrowanie.