Recenzja: Samsung Galaxy Note 8.0

Miał być tablet z WP8. Nie wyszło - z jednej strony przez zaporowe ceny, z drugiej strony przez dostępność 'do pomacania' w sklepach z elektroniką. Android atakował z każdej strony. W Wągrowcu nie znalazłam NIC z Windowsem. Wszystko z Andkiem i na dodatek nic ciekawego. Podjęłam więc decyzję o wyskoczeniu do Poznania, żeby tam 'pomacać'. Zjechaliśmy pół miasta, żeby sprawdzić jak na tablecie sprawuje się WP8. Lipa. Okazało się, że preferowana przeze mnie wielkość 8 cali nie nadaje się do niczego, nawet na "dziesiątce" z obsługą okienek (pulpit) było cienko.

Recenzja: Nokia Lumia 620

Na blogu DP pojawiła się niezliczona ilość recenzji telefonów Nokia Lumia, ale wśród nich zabrakło kilku, w tym Lumii 620. Oto więc jest!

Po wielomiesięcznych przemyśleniach, czytaniu innych recenzji zdecydowałam się wymienić mojego ledwo zipiącego trupa Samsunga Galaxy 551 na Lumię 620. Wybór podyktowany był zarówno wyglądem (ech te kobiety), jak i tym co telefon ten nam oferuje.

Recenzja: zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-111

Od czasu, gdy kupiłam smartfon Nokia Lumia 620 zastanawiałam się nad zakupem innych słuchawek niż te dołączone do zestawu. Zależało mi na tym, aby miały nie za długi kabel (oryginalne słuchawki, które były dołączone do telefonu mają około 2 metry długości), żeby można było je spokojnie zwinąć i schować w kieszeni torebki czy kurtki oraz żeby w miarę dobrze grały. Odwiedzając w ostatnim czasie sklep Saturn zdecydowałam się na zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-111.

Wymiana karty na microSIM w Orange i nabijanie klientów w butelkę

Rzadko kiedy zdarza mi się, że ja- osoba świadoma, oczytana, ‘obcykana’ w nowościach, daję się naciągnąć. No cóż, kiedyś musiał nadejść ten dzień.

Kupiłam nowy telefon. Super nowy wypasiony smartphone. Nie doczytałam przed zakupem w specyfikacji, że potrzebna jest do niego karta microSIM, więc jak telefon miałam już w domu musiałam lecieć biegiem do salonu mojego operatora, żeby dowiedzieć się co i jak muszę zrobić, żeby dostać taką kartę.