gBurner Virtual Drive gBurner Virtual Drive 5.0

Strona główna Windows Narzędzia Emulatory napędów CD/DVD/Blu-ray
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

gBurner Virtual Drive to jedno z najprostszych w obsłudze narzędzi do tworzenia i zarządzania wirtualnymi napędami CD/DVD.

Narzędzie pozwala użytkownikowi na emulowanie maksymalnie 16 wirtualnych napędów, w których zamontować możemy obrazy dysków w wielu popularnych formatach. Po uruchomieniu działa ono w obrębie zasobnika systemowego i to z jego poziomu można je obsługiwać. Klikając na ikonkę gBurner Virtual Drive użytkownik może tworzyć nowe napędy, a także obsługiwać za ich pośrednictwem dane zapisane w obrazach płyt. Znajdziemy tam również opcje, pozwalającą na automatyczne uruchamianie programu wraz z systemem oraz samoczynne montowanie obrazów po każdym restarcie komputera.

gBurner Virtual Drive obsługuje obrazy dysków w formatach ISO, GBI/GBP, DAA, NRG, MDF/MDS, BIN/CUE, UIF, ISZ, ASHDISC, DMG, GI, BWI/B5I, IMG, CDI, PDI, NCD, LCD, CIF, P01, PXI, C2D, FCD, VCD i innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!