reklama

gMote 1.32

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

gMote to lekki i prosty w obsłudze program, umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą gestów myszy.

Korzystając z możliwości jakie oferuje program gMote, możemy zdecydowanie szybciej wykonywać różne operacje w systemie Windows, a przy okazji zaoszczędzimy cenny czas i zwiększymy funkcjonalność naszego komputera. Warto dodać, że aplikacja nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i w dodatku nie przeszkadza podczas normalnej pracy, dostępna jest ona z poziomu zasobnika systemowego.

gMote pozwala na wykonywanie dodatkowych kombinacji ruchów i kliknięć przy użyciu myszki, które następnie zostaje rozpoznawane jako konkretne polecenie do wykonania. Na przykład możemy przy odpowiedniej kombinacji ruchu i kliknięciami urządzeniami sterującymi (klawiatura i myszka), uruchomić dowolną aplikację, włączyć przeglądarkę internetową lub usługę systemową. Ilość kombinacji gestów myszki i wykonywania przez nich poleceń jest przeogromna.

Użytkownik może bez problemów skorzystać z gotowych, utworzonych już gestów myszki lub stworzyć własne. W tym celu wybieramy odpowiednie polecenie i rysujemy w dołączonym edytorze ruch myszki, który będzie niezbędny przy wykonywaniu gestów myszki. Następnie należy skonfigurować opcje programu i ustawić w nich kombinacje.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
-mikamves-   7 #1 19.11.2012 16:40

Myślałem, że w końcu znalazłem coś co pozwoli mi z korzystania z gestów pod Windowsem 7. Niestety, myliłem się. Program jest strasznie zabugowany. Nie chce rozpoznawać gestów, które przed 2 minutami rozpoznawał, gubi ustawienia, zawiesza się itp. itd. Mógłby być taki dobry programik, niestety wyszedł niedopracowany bubel. Nie polecam.

reklama