gMote gMote 1.32

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

gMote to lekki i prosty w obsłudze program, umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą gestów myszy.

Korzystając z możliwości jakie oferuje program gMote, możemy zdecydowanie szybciej wykonywać różne operacje w systemie Windows, a przy okazji zaoszczędzimy cenny czas i zwiększymy funkcjonalność naszego komputera. Warto dodać, że aplikacja nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i w dodatku nie przeszkadza podczas normalnej pracy, dostępna jest ona z poziomu zasobnika systemowego.

gMote pozwala na wykonywanie dodatkowych kombinacji ruchów i kliknięć przy użyciu myszki, które następnie zostaje rozpoznawane jako konkretne polecenie do wykonania. Na przykład możemy przy odpowiedniej kombinacji ruchu i kliknięciami urządzeniami sterującymi (klawiatura i myszka), uruchomić dowolną aplikację, włączyć przeglądarkę internetową lub usługę systemową. Ilość kombinacji gestów myszki i wykonywania przez nich poleceń jest przeogromna.

Użytkownik może bez problemów skorzystać z gotowych, utworzonych już gestów myszki lub stworzyć własne. W tym celu wybieramy odpowiednie polecenie i rysujemy w dołączonym edytorze ruch myszki, który będzie niezbędny przy wykonywaniu gestów myszki. Następnie należy skonfigurować opcje programu i ustawić w nich kombinacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!