gPlus 1.1.1.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

gPlus to polski, natywny klient do obsługi sieci społecznościowej Google Plus. Aplikacja jest płatna z dostępną wersją testową.

Na wstępie odbywa się logowanie, które samo w sobie jest całe zaimplementowane w aplikacji. Wystarczy podać login i hasło . Po zalogowaniu się, aplikacja dzieli się na 3 kolumny. Pierwszą z nich, to jest strumień. Działa on prawidłowo. Wyświetla wszystkie zdjęcia, można dawać plusy, czytać i dodawać komentarze. Jednak w komentarzach nie da się wstawić odnośnika do użytkownika poprzez wpisania „@” lub „+”. Aby to zrobić, należy wybrać komentarz, na który użytkownik chce odpowiedzieć i dopiero wtedy zostanie dodane polecenie w treści komentarza. Kolejną kolumną są kręgi. W niej można w szybki sposób przejść do strumienia tylko dla wybranego kręgu.

Trzecią kolumną są społeczności. Po wybraniu jednej z dostępnych wyświetlone zostają kategorię, które kierują do strumienia.

Na dolnej belce znajdują się trzy przyciski: nowy post, szukaj oraz kup (tylko w wersji testowej). Po rozwinięciu dodatkowo pojawiają się przyciski odśwież, twój profil, zgłoś błąd oraz wyloguj. Powiadomienia pojawiają się w prawym górnym rogu. Podobnie jak w wersji webowej, wyświetlana jest tylko ilość powiadomień, aby zobaczyć więcej należy kliknąć.

Dodawanie nowych postów jest bardzo proste. Można wybrać czy post ma pojawić się w wybranej społeczności lub dla jakich kręgów ma zostać wyświetlone. Do wpisu da się dołączyć zdjęcie z galerii lub link.

gplus jest aplikacją bezkonkurencyjną, działa płynnie i stabilnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!