r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

gReader

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja gReader Pro została stworzona do obsługi czytnika Google, po jego zamknięciu obsługuje serwis Feedly. Jej podstawowym zadaniem jest synchronizacja kanałów zapisanych na koncie, oraz treści jakie się w nich pojawią. Dzięki ogromnym możliwościom, gReader stanowi jednak prawdziwy "kombajn" do obsługi RSS.

Galeria programu

Synchronizacja może odbywać się w sposób ręczny, lub automatyczny co określony przez użytkownika czas i jest ona dwustronna (czytnik online zapisuje informacje o tym, co już przeczytaliśmy), obsługuje także informacje oznaczone gwiazdką. Podczas przeglądania kanałów możliwe jest szybkie przełączanie się w tryb wbudowanej przeglądarki internetowej, włącznie z obsługą dodatkowych wtyczek takich jak Flash.

Jedną z największych zalet gReadera jest możliwość włączenia opcji czytania offline. W takim wypadku podczas synchronizacji aplikacja pobiera cały materiał (z grafikami lub bez w zależności od preferencji użytkownika) wycinając wszelkie poboczne elementy. Użytkownik może czytać go w minimalistycznej formie ukierunkowanej na treść a nie otoczkę wizualną, nie jest też konieczne odwiedzanie serwisu w celu zapoznania się z cała wiadomością. Dostępne są trzy motywy interfejsu (jasny, ciemny i szary), szybkie gesty wykonujące określone akcje dla przeglądanego materiału, oraz kilka wersji językowych, w tym niepełne spolszczenie.

Czytnik pozwala na integrację i wysyłanie wiadomości do wielu dodatkowych usług: EverClip, zrzuty dla Evernote, wpisy Facebook, Twitter, Google+, Readability, Pocket (RIL), Instapaper / Instapaper Mobilizer, Google Mobilizer, a także wysyłanie w ramach systemowego mechanizmu udostępniania(email, bluetooth, SMS itp.)

Aplikacja obsługuje kilka rodzajów powiadomień: wspiera sygnały dźwiękowe, ikonę na pasku nawigacji, wibracje oraz diodę powiadomień o ile jest dostępna. Posiada również widgety: w wersji bezpłatnej ikonkę z licznikiem nieprzeczytanych wiadomości, a płatnej dodatkowo pełne widgety z tytułami oraz opcjonalnie skrótami wiadomości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

gReader przetrwał zamknięcie Google Readera i wciąż się rozwija

8
OPROGRAMOWANIE 12.02.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

gReader to jedna z tych aplikacji mobilnych, nad którymi wisiało widmo końca istnienia po zamknięciu Google Readera. A jednak popularny czytnik dla Androida przetrwał i ma się świetnie. Zamiast usługi Googlea można podłączyć go do popularnego Feedly bądź The Old Readera. Ostatnia aktualizacja, oznaczona numerem wersji 3.6, przyniosła nowe możliwości, których nie sposób pominąć — na przykład to, że można także czytać artykuły z kanałów zapisanych tylko na urządzeniu. Przede wszystkim, aplikacja zyskała możliwość czytania bez połączenia z zewnętrzną usługą. W trybie lokalnym użytkownik ma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.