Weekend promocji w GearBest – smartfony Xiaomi, laptopy, drony i sporo innych urządzeń

Strona główna Aktualności

O autorze

GearBest przygotował na ten weekend zestaw promocji. W atrakcyjnych cenach można kupić sporo nowych urządzeń, także produktów Xiaomi. Niższymi cenami zostały objęte laptopy, smartfony, kamery, drony czy projektory. Warto dodać, że oferta dostępna jest w polskiej wersji sklepu i wysyłka wybranych produktów również będzie realizowana z polskiego magazynu.

GearBest: 11.11 Sale

Promocja 11.11 Sale pozwala zdobyć kupony na zakupy, a także kupić sprzęt w sporo niższej cenie. Wyprzedaże rozpoczynają się o określonej godzinie i trwają do wyczerpania zapasów lub zakończenia wyznaczonego czasu. GearBest pozwala nabyć m.in. smartfon Xiaomi Mi 8 za 1408 zł, laptop Jumper EZbook X4 z 14-calowym ekranem IPS za 964 zł czy wydajny odkurzacz JIMMY JV51 by Xiaomi za 694 zł.

Trzeba mieć na uwadze, że produkty objęte sporą obniżką ceny mogą zostać wyprzedane dosłownie w kilka minut. Warto więc nie bieżąco śledzić całą akcję i być na stronie GearBest już w momencie startu promocji. Pełna lista produktów dostępna jest na GearBest.

GearBest: Pre order sale

Kolejna specjalna oferta Pre order sale to niższe ceny smartfonów, smartwatchy, tabletów czy komputerów. W celu skorzystania z niej należy wpłacić pierwszą, niewielką wpłatę – depozyt. Następnie czekamy na wpłaty pozostałych klientów, które to wpływają na niższą cenę produktu. Końcową cenę należy uregulować w określonym terminie.

Wśród produktów objętych promocją znajdziemy: smartfon Honor Play, laptop Xiaomi Air i Huawei Matebook X Pro. Warto też zainteresować się przystawkami z Android TV, mechanicznymi klawiaturami skierowanymi dla graczy czy routerami Asusa. Pełna lista produktów dostępna jest na GearBest.

GearBest: Deszcz kuponów

Sklep GearBest przygotował także deszcz kuponów, w którym rozdaje setki kuponów, które później można wykorzystać na zakupy. Każde rozdanie kuponów odbywa się o określonej godzinie i trwa tylko przez 5 minut.

Liczba szans na zdobycie nagrody jest ograniczona, Należy być zalogowanym na konto utworzone w sklepie GearBest, aby kupony mogły zostać do niego przypisane. Wszystkie wygrane kupony dostępne będą w sekcji Moje kupony w opcjach konta. Szczegóły znajdziecie na stronie GearBest.

GearBest: dostawa w 5 dni

W ramach tej akcji klient zyskuje szybką dostawę, a także ewentualną obniżkę ceny. Chociażby w przypadku wybranych produktów, po wydaniu 88 dolarów można bowiem zyskać 10 dolarów.

Obniżona została cena m.in. kolorowych żarówek YEELIGHT, inteligentnej szczoteczki elektrycznej Sonic Electric, lampki nocnej Xiaomi Mijia czy smartopaski HUAWEI Honor Band 3. Pełna lista produktów dostępna jest na GearBest.

GearBest: Moblile Phone and tablet

Jak sama nazwa wskazuje, promocja Moblile Phone and tablet skierowana jest dla osób zamierzających kupić smartfon lub tablet. Aczkolwiek w ofercie znalazły się także komputery z Windowsem 10.

Wśród produktów objętych promocją znajdziemy: Xiaomi Mi A2, Xiaomi Redmi 6, ASUS ZENFONE 5Z, Chuwi Hi9 czy Xiaomi Mi Notebook Air 13.3. Nie zabrakło też akcesoriów – np. bezprzewodowej ładowarki Baseus iX. Pełna lista produktów dostępna jest na GearBest.

GearBest: 24-godzinna wyprzedaż

Promocja o nazwie 24-godzinna wyprzedaż rozpoczyna się o 7:00 w niedzielę (11 listopada) i kończy się o godzinie 7:00 w poniedziałek (12 listopada). Trzeba przyznać, że przygotowana oferta jest naprawdę różnorodna.

Wśród produktów, których cena została zauważalnie obniżona, mamy: smartfon Xiaomi Mi 8, laptop Xiaomi Mi Notebook Pro, smartfon OnePlus 6, smartwatch Xiaomi Amazfit Smartwatch 2, odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum czy nawet drukarkę 3D JGAURORA A5S i drona DJI MAVIC 2. Pełna lista produktów dostępna jest na GearBest.

© dobreprogramy