bEhCIqkB
GeForce Now (klient) ikona

GeForce Now (klient)2.0.30.112

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GeForce Now to usługa Nvidii, która pozwala na strumieniowanie gier z chmury, a co za tym idzie rozgrywkę na sprzęcie, który lokalnie nie byłby w stanie uruchomić wymagających tytułów.

bEhCIqkD

Patrząc na konkurencję, z Google Stadia na czele, usługa Nvidii ma jedną zasadniczą przewagę. Otóż nie wymusza stosowania własnościowego sklepu z grami. Zagrasz w dokładnie te tytuły, które posiadasz w bibliotece Steam, Uplay czy Epic, a nawet gry z własnymi launcherami, takie jak World of Tanks. I bez problemu dokupisz kolejne. Gdzie chcesz.

Oczywiście o ile znajdują się one na liście kompatybilności, ale o to akurat bym się nie obawiał, gdyż rzeczona lista zawiera dosłownie setki pozycji.

Usługa oferuje dwa plany, w tym jeden całkowicie darmowy. Ten nie obsługuje efektu ray tracingu, a maksymalna długość sesji zostaje ograniczona do 1 godz., po czym trzeba znów ustawić się w kolejce. Plan płatny natomiast, zwany Founders, kosztuje 25 zł na miesiąc i znosi wszystkie powyższe ograniczenia – grasz bez czekania.

Niezależnie od pakietu, rozdzielczość obrazu to 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Jednak Nvidia obiecuje, że w niedługim czasie zostanie dodany także tryb 4K.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GeForce Now (klient) 2.0.30.112wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań44
Data aktualizacji11 cze 2021
Rozmiar pliku215.56 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
GeForce Now (klient) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCIqli
bEhCIqlz