r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

goFiber 1.4.20

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

Aplikacja goFiber to sposób na zarabianie na polecaniu i sprzedawaniu usług Orange. Możemy dostać 150 zł prowizji za każdego, komu skutecznie się poleci światłowodowe łącze. Telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy – jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale i zbierającym zamówienia.

Galeria programu

Oo zarejestrowaniu w aplikacji i wyrażeniu zgody na regulamin można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztą zajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się na zakup, Orange prześle na konto polecającego 150 zł. Uwaga: w praktyce prowizja jest nieco wyższa, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemy już 50 zł, do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu.

Po przełączeniu się na wersję Pro (dla sprzedawców) należy uzupełnić swoje dane, a następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy się terenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) po światłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwość zarobienia więcej. Prowizja równa jest trzem średnim rachunkom, zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowód została polecona.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

#goFiber – polecając światłowodowy Internet dostaniesz od Orange nawet 200 zł

55
OPROGRAMOWANIE 11.10.2016 | Adam Golański (eimi)

Orange Światłowód to kolejne wyzwanie dla tych, którym wydaje się, że już mają internet szerokopasmowy. W końcu to wszystko kwestia definicji, kiedyś posiadanie łącza 2 Mb/s było powodem do szczęścia. Dzisiaj „pomarańczowi” mówią jednak o łączach optycznych w domu o przepustowości nawet 600 Mb/s (no powiedzmy – gwarantowane jest 100 Mb/s), a w dodatku obiecują pieniądze za polecanie ich usługi. Aplikacja goFiber to sposób na przerobienie klientów w rozproszoną sieć sprzedawców. Oferując po 150 zł prowizji za każdego, kto za jej pomocą skutecznie poleci światłowodowe łącze Orange, telekom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 11.10.2016 13:28

"można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu)" - a jak to się ma do ochrony danych osobowych? Bo ja moge zaraz podac 500 danych z korpo w której pracuje i czekać na przelewy! mało tego chcę z bratem ten net! zgłosze jego i nam kasę oddadzą za złożenie usługi po samopodanie sie :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.