r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

goFiber 1.8.12

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

Aplikacja goFiber to sposób na zarabianie na polecaniu i sprzedawaniu usług Orange. Możemy dostać 150 zł prowizji za każdego, komu skutecznie się poleci światłowodowe łącze. Telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy – jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale i zbierającym zamówienia.

Oo zarejestrowaniu w aplikacji i wyrażeniu zgody na regulamin można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztą zajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się na zakup, Orange prześle na konto polecającego 150 zł. Uwaga: w praktyce prowizja jest nieco wyższa, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemy już 50 zł, do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu.

r   e   k   l   a   m   a

Po przełączeniu się na wersję Pro (dla sprzedawców) należy uzupełnić swoje dane, a następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy się terenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) po światłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwość zarobienia więcej. Prowizja równa jest trzem średnim rachunkom, zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowód została polecona.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

#goFiber – polecając światłowodowy Internet dostaniesz od Orange nawet 200 zł

55
OPROGRAMOWANIE 11.10.2016 | Adam Golański

Orange Światłowód to kolejne wyzwanie dla tych, którym wydaje się, że już mają internet szerokopasmowy. W końcu to wszystko kwestia definicji, kiedyś posiadanie łącza 2 Mb/s było powodem do szczęścia. Dzisiaj „pomarańczowi” mówią jednak o łączach optycznych w domu o przepustowości nawet 600 Mb/s (no powiedzmy – gwarantowane jest 100 Mb/s), a w dodatku obiecują pieniądze za polecanie ich usługi. Aplikacja goFiber to sposób na przerobienie klientów w rozproszoną sieć sprzedawców. Oferując po 150 zł prowizji za każdego, kto za jej pomocą skutecznie poleci światłowodowe łącze Orange, telekom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 11.10.2016 13:28

"można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu)" - a jak to się ma do ochrony danych osobowych? Bo ja moge zaraz podac 500 danych z korpo w której pracuje i czekać na przelewy! mało tego chcę z bratem ten net! zgłosze jego i nam kasę oddadzą za złożenie usługi po samopodanie sie :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.