reklama

#goFiber – polecając światłowodowy Internet dostaniesz od Orange nawet 200 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Orange Światłowód to kolejne wyzwanie dla tych, którym wydaje się, że już mają internet szerokopasmowy. W końcu to wszystko kwestia definicji, kiedyś posiadanie łącza 2 Mb/s było powodem do szczęścia. Dzisiaj „pomarańczowi” mówią jednak o łączach optycznych w domu o przepustowości nawet 600 Mb/s (no powiedzmy – gwarantowane jest 100 Mb/s), a w dodatku obiecują pieniądze za polecanie ich usługi.

Aplikacja goFiber to sposób na przerobienie klientów w rozproszoną sieć sprzedawców. Oferując po 150 zł prowizji za każdego, kto za jej pomocą skutecznie poleci światłowodowe łącze Orange, telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy – jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale i zbierającym zamówienia.

Zacznijmy jednak od poleceń: tutaj po zarejestrowaniu w aplikacji i wyrażeniu zgody na regulamin musicie się zastanowić, komu spośród waszych znajomych przydałby się światłowód – i jest w zasięgu oferowanej przez Orange usługi. Należy podać jej dane kontaktowe (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztą zajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się na zakup, „pomarańczowi” prześlą na nasze konto 150 zł (a nawet nieco więcej, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemy już 50 zł do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu).

Po przełączeniu się na wersję Pro należy uzupełnić swoje dane, następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy się terenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) po światłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwość zarobienia więcej, prowizja równa jest trzem średnim rachunkom, zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowód została polecona.

Trzeba pamiętać, że bez względu na sposób korzystania z aplikacji #goFiber, jest to z perspektywy fiskusa dodatkowy dochód. Orange zapewnia więc, że wystawi PIT, zarówno polecającym, jak i sprzedawcom.

Aplikacja jest dostępna póki co na Androida, ale niebawem pojawi się wersja na iOS-a. Więcej informacji znajdziecie na stronie szybciejniz.pl. Możemy się tam dowiedzieć, że dzięki niespotykanej dotąd prędkości łącza internetowego można pobrać płytę w FullHD w 3 minuty, cokolwiek by to miało znaczyć.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama