bEhOBmJh
Google Translate Desktop ikona

Google Translate Desktop1.93

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Google Translate Desktop to aplikacja pełniąca funkcję translatora, która pozwala na korzystanie z usługi Google Tłumacz bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

bEhOBmJj

Niewielki translator z obsługą ponad 50 języków

Program Google Translate Desktop swoje działanie opiera na infrastrukturze firmy Google, dzięki czemu umożliwia sprawne tłumaczenie dowolnych tekstów pomiędzy najpopularniejszymi językami świata (m.in. polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim itd.). Translator działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że wprowadzane teksty, słowo-po-słowie, automatycznie tłumaczone są w trakcie ich wpisywania przez użytkownika.

Tłumacz słówek i pełnych zdań

Opisywana aplikacja charakteryzuje się dużą wygodą obsługi. Poza standardową metodą wprowadzania tekstów do przetłumaczenia za pośrednictwem klawiatury lub metody Kopiuj/wklej możliwe jest także skorzystanie ze specjalnego skrótu klawiszowego Ctrl + F1. Dzięki niemu Google Translate Desktop samoczynnie skopiuje i przetłumaczy zaznaczony w przeglądarce tekst. To jednak nie koniec, aplikacja pozwala również wprowadzać tekst za pośrednictwem mikrofonu, umożliwiając także jego przeczytanie dzięki usłudze syntezatora mowy.

Google Translate Desktop z powodzeniem wykorzystywany może być do tłumaczenia pojedynczych słów, jak również pełnych zdań i dłuższych tekstów, których długość maksymalna ograniczona została do 5000 znaków.

Najważniejsze funkcje programu:

  • tłumaczenie tekstów z wykorzystaniem usługi Google Tłumacz
  • wsparcie dla ponad 50 różnych języków
  • możliwość głosowego wprowadzania tekstu
  • tłumaczenie pojedynczych słów i całych tekstów
  • syntezator mowy
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Google Translate Desktop 1.93wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNitrokod
Liczba pobrań2 531
Data aktualizacji28 kwi 2019
Rozmiar pliku1.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Google Translate Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhOBmJO
bEhOBmKf