gry.wp.pl - płacisz albo czekasz w kolejce

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz ze zmianą wyglądu Imperium Gier portal Wirtualna Polska wprowadza usługę autoryzowanego dostępu do serwera plików FTP. Dzięki temu użytkownicy otrzymają szybki dostęp do ponad 100 GB danych zgromadzonych na serwerach FTP serwisu; między innymi do wersji demonstracyjnych gier, trailerów, patchów, dodatków oraz modyfikacji do gier.

"Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dzielonego dostępu do serwerów FTP obserwując dotychczasową aktywność internautów, obciążenie serwera oraz limity jednocześnie zalogowanych użytkowników. - mówi Robert Kowalski, Koordynator Serwisu Imperium Gier WP - Abonamentowy Ekstra Serwer FTP zapewnia internautom pewny dostęp do wybranych plików, bez konieczności kolejkowania a także bez zbędnego oczekiwania na interesujące ich dema gier, czy zwiastuny"

Korzystanie z Ekstra Serwera FTP uzależnione jest od uiszczenia przez użytkownika miesięcznej opłaty. Dzięki abonamentowi otrzymuje on autoryzowany dostęp do serwera, a co za tym idzie pobiera pliki bez tzw. kolejkowania. Ma ponadto nieograniczony limit transferu w terminie wykupionego przez siebie abonamentu oraz stały wgląd we wszystkie pliki zgromadzone w Imperium Gier.

"Oplata za korzystanie z serwera FTP to 9 PLN + VAT miesięcznie. - dodaje Robert Kowalski - Płatność jest regulowana SMS-em. Podobne usługi świadczą też zachodnie serwisy poświecone grom komputerowym, takie jak: FilePlanet, GameSpot czy IGN.com".

Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z dostępu autoryzowanego mają możliwość ściągania plików z Serwera Publicznego. Dzięki zintegrowanej z nim usłudze kolejkowania są w stanie dowiedzieć się w przybliżeniu, ile osób chcących skorzystać z serwera znajduje się "przed nimi" i w jakim czasie uzyskają do niego dostęp.

© dobreprogramy
s