herdProtect Anti-Malware Scanner herdProtect Anti-Malware Scanner

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

herdProtect Anti-Malware Scanner to bardzo dobry, skuteczny i szybki skaner antywirusowy, mający za zadanie chronić nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem (szkodliwymi aplikacjami, skryptami itp.). Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych dzięki temu, że podczas swojego działania wykorzystuje aż 68 silników skanujących ulokowanych w tzw. chmurze.

Co istotne, herdProtect Anti-Malware Scanner ma za zadanie wykrywanie potencjalnych zagrożeń - narzędzie nie umożliwia natomiast usuwania wykrytych szkodników. W czasie skanowania analizuje ono wszystkie kluczowe elementy systemu Windows, takie jak działające procesy, sterowniki czy składniki autostartu. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań wiodących na rynku producentów oprogramowania zabezpieczającego herdProtect Anti-Malware Scanner pozwala skutecznie wykrywać wszystkie typy zagrożenia - zarówno znane, jak również te jeszcze niesklasyfikowane (analiza heurystyczna). Narzędzie potrafi wykrywać szkodniki na podstawie wzorców zachowań.

Z racji tego, że program bazuje na rozwiązaniu ulokowanym w chmurze to do jego działania wymagane jest aktywne połączenie z Internetem. Co ważne, każde połączenie pomiędzy naszym komputerem a serwerami producenta jest tunelowane i szyfrowane. Ponadto wszystkie pliki transferowane do chmury są pozbawione metadanych z prywatnymi informacjami użytkownika.

Wśród wykorzystywanych przez herdProtect Anti-Malware Scanner silników skanujących znajdziemy rozwiązania Avast!, AVG, BitDefender, BullGuard, Comodo, ESET, F-Secure, GData, Kaspersky, McAfee, Panda, Sophos, Trend Micro i wiele innych. Pełną ich listę znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

taki usprawniony virus total w skrócie.
beta wiec są drobne nedociągniecia ale zapowiada się na ciekawe narzedzie.
ocena użytkownika
01.02.2015 21:41 • Recenzja do wersji 1.0.3.9 Beta

program jest bardzo dobry lecz trzeba potrafić odróżnić false positive od prawdziwego zagrożenia więc polecałbym te narzedzie bardziej zaanwasowanym użytkowniką. dobrze że program nie działa w tle.

pamietajcie o wyłączeniu antywirusa i nawet windows defendera tego to nawet na stałe można bo zostanie wykryty jako false positive a w najgorszym przypadku włączony antywir może powodować problemy.