ZU, komputer i projektor = kłopoty :)

W mojej obecnej pracy nastąpiła mała "redukcja" zatrudnienia i niestety spadł na mnie ciężar obsługi użytkowników... Jakoś ten temat przebolałem, bo zgłoszeń dużo nie ma, a ogólnie zawsze można za jakiś czas powiedzieć, że dodatkowa praca powinna być dodatkowo wynagrodzona... Dodatkowy plus (a może w sumie minus), to rozmowa z samymi użytkownikami. Niektórzy w prost mówią, że z komputerem są na bakier i po prostu oczekują szybkiej pomocy (tacy są na wagę złota).

Promocja z Toshibą w rękawie

Jakiś czas temu jeden z operatorów, który podczas przejęcia przez zagranicznego operatora telefonii komórkowej, ogłosił dość dobrą (jak na Polskie warunki) promocję. Promocję, która przyciągnęła wielu nowych/starych klientów i skusiła do zakupu dodatkowej usługi. Sam skorzystałem z tej promocji i nabyłem...

Kosmetyczne oszustwo

Pewnie większość z was zapyta co mogło skłonić mnie do napisania poniższego artykułu, o dość zaskakującym tytule, bo czymże jest tytułowe: "Kosmetyczne oszustwo"?. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie w tej chwili, dlatego też zapraszam do przeczytania poniższego tekstu i spróbowania odpowiedzenia sobie samemu.

Dobrych kilka lat pracuje na rynku informatycznym i w sumie świadczyłem już praktycznie każdy typ usług informatycznych - od naprawy komputerów, po projektowanie całej infrastruktury sieciowej, a skończywszy na pisaniu aplikacji webowych.