bEhNhQjp
HitFilm Express ikona

HitFilm Express12.3.0704

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HitFilm Express to program przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Wersja Express programu przeznaczona jest dla początkujących użytkowników, którzy z pewnością docenią prostotę obsługi narzędzia oraz bogatą bazę efektów, których wynik można zobaczyć od razu po przeciągnięciu ich na ujęcie umieszczone na osi czasu.

bEhNhQjr

Podobnie jak bardziej profesjonalne narzędzia, HitFilm Express także pozwala na jednoczesną edycję wielu ścieżek filmowych i dźwiękowych, bez ograniczeń. Podobnie jak w wersji płatnej, do pracy z programem można wykorzystywać większość najpopularniejszych formatów filmowych, dźwiękowych czy graficznych. Ponadto twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 140 efektów, które dodatkowo można łączyć, tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty specjalne w swoich domowych i szkolnych produkcjach.

Praca z animacjami 3D w HitFilm Express przypomina to, co znajdziemy w After Effects i płatnych programach tego samego producenta, dzięki czemu wersja Express świetnie nadaje się do stawiania pierwszych kroków. Wirtualna kamera, używana przy ujęciach 3D, pracuje realistycznie i potrafi symulować głębię ostrości na podstawie odległości obiektów w scenie. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł czy nałożenia efektu Motion blur (rozmycie w ruchu) dla warstw 2D i 3D.

HitFilm Express jest bardzo podobny do płatnej wersji, jednak ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim nie znajdziemy tu możliwości generowania własnych efektów cząsteczkowych, zaawansowanych narzędzi do pracy z korowem, możliwości importowania danych z programów 3D camera tracking, filmów 4K, generowania zaawansowanych świateł czy wykorzystywania kilku widoków 3D podczas pracy z kompozycjami. HitFilm Express pozwala wysyłać filmy od razu na YouTube, ma wbudowane szablony dla materiałów na Vine i Instagrama. Warto też zajrzeć na stronę programu, gdzie znajdziemy sporo materiałów do nauki.

Program można przetestować bez logowania, ale by eksportować filmy, należy podać darmowy kod licencyjny i swoje dane.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HitFilm Express 12.3.0704wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 113
Data aktualizacji17 kwi 2019
Rozmiar pliku443.53 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
HitFilm Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhNhQjW
bEhNhQkn