hocus. 2.2.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

hocus. to gra logiczna. Celem gracza jest doprowadzenie czerwonej kostki do wyznaczonego miejsca, ale nie jest to proste, bo plansze to geometryczne iluzje i łatwo zapędzić się w ślepą uliczkę. Kiedy już gracz przejdzie przygotowane przez autora gry poziomy, może przystąpić do tworzenia własnych i bawić się na poziomach udostępnionych przez innych.

80 poziomów, przygotowanych przez autora gry, krok po kroku wprowadza nowe elementy do gry i stawia coraz trudniejsze wyzwania przed graczem. Przejście ich nie powinno zająć dużo czasu, ale będzie wymagało ruszenia głową. Grafika jest minimalistyczna i bardzo estetyczna, a przy tym nie rozprasza zbędnymi efektami.

W każdej chwili można przystąpić do tworzenia własnych plansz. Edytor jest intuicyjny, a budowanie skomplikowanych iluzji prostsze, niż się to wydaje – wystarczy dokładać kolejne belki w kolejnych sześciokątach siatki, a na koniec ułożyć punkt początkowy i końcowy trasy. Gotowe poziomy można udostępnić znajomym w postaci kodu lub opublikować dla wszystkich. Można też korzystać z losowo wybranych poziomów, opublikowanych przez innych graczy.

hocus. zapewni długie godziny zabawy dzięki niewyczerpanym źródłom nowych plansz. Gra jest dostępna za darmo w ramach promocji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji