humansoft MiniCorax 3.47

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MiniCorax to pakiet oprogramowania dla mikro i małych firm. Jest to funkcjonalny odpowiednik pakietu Corax tego samego producenta, oferowany w niższej cenie, ale z możliwością pracy w sieci ograniczoną do maksymalnie trzech stanowisk.

W skład pakietu MiniCorax wchodzi szereg modułów, pozwalających na wystawianie i rejestrowanie różnych dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów, faktur zaliczkowych, korekt), rozliczanie pracowników, prowadzenie rozrachunków z klientami i dostawcami, kontrolowanie terminów płatności, a także rozliczanie z Urzędem Skarbowym.

MiniCorax oferuje ponadto funkcje do prowadzenia gospodarki magazynowej. Z ich pomocą obsługiwać można dowolną liczbę magazynów, przeprowadzać inwentaryzację, kontrolować stan magazynowy, wykonywać proste analizy chodliwości towaru, obrotów z klientami i dostawcami oraz tworzyć historie sprzedaży/zakupów dowolnych towarów. Wbudowany system CRM ułatwia współpracę z kontrahentami, pozwalając przypisywać każdemu z nich dowolne warunki handlowe, tworzyć notatki i załączać pliki np. z umowami itp. W programie nie zabrakło także modułów finansowo-księgowych, do obsługi kadr i płac oraz zarządzania środkami trwałymi.

MiniCorax obsługuje większość dostępnych na rynku kas/drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, kolektorów danych i etykieciarek. Wspiera także ekrany dotykowe, umożliwiające prowadzenie szybkiej sprzedaży detalicznej. Modułowa budowa pakietu pozwala na łatwe i szybkie dobieranie składników programu do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Oprogramowanie bazuje na systemie do zarządzania bazą danych Microsoft SQL Server.

Moduły wchodzące w skład programu:

  1. Pakiet Podstawowy (część handlowo-magazynowa)
  2. Książka Przychodów i Rozchodów
  3. Księga Handlowa
  4. Środki trwałe
  5. Kadry i Płace HR
  6. Serwis i Usługi
  7. Produkcja
  8. Edytor widoków i wzorców

Uwaga!

  1. Do poprawnej pracy programu wymagana jest wcześniejsza instalacja biblioteki .NET Framework 2.0 lub nowszej, którą można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. MiniCorax może pracować jako program sieciowy maksymalnie na trzech stanowiskach komputerowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!