i Podcast i Podcast 3.5.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowana aplikacja dla miłośników słuchania podcastów. Pozwala wyszukiwać, dodawać i subskrybować nasze ulubione audycje. Dzięki integracji z chmurą, możemy stworzyć konto i zapisać nasze dane oraz preferencje, co ułatwia odzyskiwanie danych przy zmianie urządzenia, bądź też reinstalacji programu.

Przygodę z aplikacją możemy, acz nie musimy rozpocząć od założenia wspomnianego konta. Obsługiwane jest logowanie za pomocą Gmaila, Facebooka i konta MS. Warto skorzystać z tej opcji. Następnym krokiem jest dodanie podcastów. Najłatwiej skorzystać z wyszukiwarki, baza programu posiada sporo audycji (w tym rodzimych). Jeżeli jednak nie znajdziemy za jej pomocą naszej ulubionej, zawsze możemy dodać ją ręcznie, wklejając odpowiedni link.

Sporą zaletą programu są rozbudowane ustawienia co do pobierania i odważania audycji. Zadowoleni będą zarówno posiadacze telefonów z małą ilością pamięci jak i kartami sd. O nowych odcinkach zostaniemy powiadomieni informacją na kafelku. Jedyna opcja której mi zabrakło, a którą oferuje Windows Phone 8, to możliwość przyśpieszenia dźwięku. Program posiada darmową wersję próbną, która pozwala zapoznać się z jego zaletami i wadami. Pełna to wydatek około 6,5zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!