bEhcVdtx

i.Scribe2.1.50

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna wersja komercyjnego klienta pocztowego InScribe.

bEhcVdtz

i.Scribe to polskojęzyczny klient pocztowy cechujący sięniewielkimi rozmiarami, dużą szybkością działania i intuicyjnyminterfejsem. Nie wymaga instalacji, może być więc z powodzeniemprzenoszony np. na dyskietce czy nośniku typu pendrive (klucz USB).Pozwala to na odbiór i dostęp do poczty na dowolnym stanowisku zdostępem do Internetu - co może być dużą zaletą dla wieluużytkowników.

"Mobilność" i.Scribe'a to nie jedyna jego zaleta.Umożliwia on na m.in. na importowanie wiadomości i kontaktów zinnych programów pocztowych, oferuje książkę adresową, kalendarz zterminarzem, opcje antyspamowe, szablony, filtry, wątkowaniewiadomości i wiele innych... Możliwości programu można ponadtozwiększyć przy pomocy dodatkowych wtyczek (plugins).

Wersja bezpłatna pozwala na skonfigurowanie tylko jednejskrzynki e-mail oraz nie oferuje obsługi grup dyskusyjnych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
i.Scribe 2.1.50wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań67
Data aktualizacji25 lut 2018
Rozmiar pliku5.24 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhcVdue
bEhcVduv