r   e   k   l   a   m   a
reklama

iBuyPower prezentuje prototyp swojego komputerka Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Na targach CES 2014 w Las Vegas mieliśmy zobaczyć inne, poza produkcji Valve, prototypy komputerków Steam Machines, ale kto by tam czekał z materiałami promocyjnymi do stycznia... Firma iBuyPower pochwaliła się swoją propozycją, zamkniętą w prostej białej obudowie. Pod względem wizualnym, trudno nie doszukiwać się pewnych nawiązań do PS4, zwłaszcza z uwagi na stylowe podświetlenie dookoła.

W opracowaniu firma ma dwa modele, Gordona oraz Freemana, różniące się naprawdę nieznacznie wyglądem. O tym, co w środku, na razie się jeszcze konkretnie nie mówi (układy od AMD, karta WiFi, Bluetooth, dysk przynajmniej 500GB), niemniej stawia się produkt w szrankach z konsolami nowej generacji, wspominając o uruchamianiu gier przynajmniej w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Sprzęt ma również zadebiutować w cenie, która niejednego udającego się do sklepu po PlayStation 4 lub Xboksa One ma skłonić do przemyślenia swojej decyzji. Oczywiście w zestawie będzie Steam Controller.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial