iCare Data Recovery Free 8.1.9.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iCare Data Recovery Free to bezpłatne i cieszące się dużą popularnością oprogramowanie służące do odzyskiwania danych. Przy jego użyciu przywrócimy pliki z dysków twardych, kart pamięci i zewnętrznych nośników danych, które zostały usunięte na wskutek błędu użytkownika, działalności wirusów czy też awarii sprzętu lub oprogramowania.

Oprogramowanie oferuje 3 tryby pracy przeznaczone do przywracania danych z sformatowanych partycji, odzyskiwania uszkodzonych partycji i skasowanych z różnych przyczyn plików. W każdym z nich zawartość zdefiniowanego nośnika danych poddawana jest szczegółowej analizie, w rezultacie której użytkownik może odzyskać utracone pliki. Narzędzie oferuje wsparcie dla przywraca danych w ponad 600 najpopularniejszych formatach (m.in. dokumenty tekstowe i PDF, skompresowane archiwa, multimedia, grafikę itp.), potrafiąc wyświetlać zawartość wybranych typów plików jeszcze przed ich odzyskaniem.

iCare Data Recovery Free wspiera nośniki danych SATA, SCSI, FireWire, SSD, dyski USB oraz sprzętowe macierze RAID, obsługując przy tym systemy plików EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i FAT12. Program działa w oparciu o wbudowany kreator, dzięki czemu jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 25.11.2017 08:05

Program wyjątkowy cienias. Skanował (nic nie odzyskał) ponad 12 godzin zaledwie 2.5 GB. Strata czasu. Nie polecam. Support żaden.

vortexx   6 #3 23.05.2017 10:42

Wersja PRO w promocji na tej stronie http://net-load.com/giveaway-icare-data-recovery-pro-v8-0-0-for-free/
Kluczyk należy aktywować przed 27.05

Razzor   6 #2 24.11.2016 18:46

Udany udany choć to taka średniawka, swoją drogą możecie mi wytłumaczyć co obok opcji pobierania programu robi opcja - avast zabezpiecz pobieranie - ? przecież żeby to zabezpieczyć to trzeba zainstalować tegoż avasta.DP wysilcie się trochę i ogarnijcie lepiej te wasze kryptoreklamy.

  #1 06.09.2016 12:06

Całkiem udany program, bezpieczny skuteczny a obsługa bardzo prosta.Sprawdziłem i odzyskał mi wszystkie fotki.