iCare Data Recovery Free iCare Data Recovery Free 8.0.3.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iCare Data Recovery Free to bezpłatne i cieszące się dużą popularnością oprogramowanie służące do odzyskiwania danych. Przy jego użyciu przywrócimy pliki z dysków twardych, kart pamięci i zewnętrznych nośników danych, które zostały usunięte na wskutek błędu użytkownika, działalności wirusów czy też awarii sprzętu lub oprogramowania.

Oprogramowanie oferuje 3 tryby pracy przeznaczone do przywracania danych z sformatowanych partycji, odzyskiwania uszkodzonych partycji i skasowanych z różnych przyczyn plików. W każdym z nich zawartość zdefiniowanego nośnika danych poddawana jest szczegółowej analizie, w rezultacie której użytkownik może odzyskać utracone pliki. Narzędzie oferuje wsparcie dla przywraca danych w ponad 600 najpopularniejszych formatach (m.in. dokumenty tekstowe i PDF, skompresowane archiwa, multimedia, grafikę itp.), potrafiąc wyświetlać zawartość wybranych typów plików jeszcze przed ich odzyskaniem.

iCare Data Recovery Free wspiera nośniki danych SATA, SCSI, FireWire, SSD, dyski USB oraz sprzętowe macierze RAID, obsługując przy tym systemy plików EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i FAT12. Program działa w oparciu o wbudowany kreator, dzięki czemu jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!