iCloud Control Panel 7.6 Build 15

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iCloud Control Panel to narzędzie umożliwiające podłączenie komputera z systemem Windows do usługi iCloud firmy Apple.

iCloud to usługa, która umożliwia przechowywanie na serwerach Apple danych użytkownika takich jak poczta e-mail, kalendarz, kontakty, zadania, dokumenty, a także muzyka, zdjęcia i inne. Co ważne, wszystkie treści umieszczone w iCloud automatycznie i niezwłocznie (pod warunkiem spełnienia określonych wymagań, takich jak np. łączność z siecią bezprzewodową) są transmitowane metodą push do pozostałych urządzeń — na przykład iPada, iPhone'a czy iPoda touch. W ten sposób chociażby zdjęcia wykonane iPhonem w ciągu kilkudziesięciu sekund pobierane są na iPada.

iCloud Control Panel służy właśnie do tego, aby te zdjęcia i inne treści umieszczone w chmurze pobrane zostały także na komputer. Aplikacja umożliwia synchronizację poczty, kalendarza, kontaktów i zadań z programem Outlook. Możemy też synchronizować zakładki z przeglądarkami Internet Explorer lub Safari. Możliwa jest także synchronizacja zdjęć w usłudze Photo Stream — w ustawieniach aplikacji wybieramy foldery, do których pobierane są zdjęcia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #6 30.10.2015 19:53

dobry program/narzędzie umożliwiające podłączenie komputera do usługi iCloud. działa bezproblemowo.

Autor edytował komentarz.
Rayearth   9 #5 09.05.2012 10:20

Przydałaby się synchronizacja kontaktów z Googlem tak jak w iTunes.

Nierzeczywisty   4 #4 27.10.2011 23:14

Wszystko pięknie i fajnie ale skąd ja mam wziąć Outlooka ? Strona iCloud przecież nie wymaga posiadania Outlooka.

  #3 14.10.2011 18:36

No jeżeli jest taka możliwość to dziwne bo mnie zakładek nie przenosi z Safari z Windows do Safari w iPad z iOS5 i odwrotnie... W tej aplikacji do iCloud dla Windows nie ma opcji zakładki Safari tylko IE. W samym Safari też nie znalazłem tej opcji.

Docent REDAKCJA  15 #2 14.10.2011 17:55

@Ashapola@Łódź:

Na Windows można synchronizować zakładki z Internet Explorerem lub z Safari. Faktem jednak jest, że brakuje niestety obsługi Firefoksa i Chrome.

  #1 14.10.2011 12:45

Bez sensu, że nie ma opcji synchronizacji zakładek pomiędzy dla Safari na PC a dla IE jest... Zawsze można importować pomiędzy przeglądarkami ale to nie to samo... No chyba, że jest ale nie umiem tego użyć...