reklama

iCloud Control Panel 5.1.0.34

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iCloud Control Panel to narzędzie umożliwiające podłączenie komputera z systemem Windows do usługi iCloud firmy Apple.

iCloud to usługa, która umożliwia przechowywanie na serwerach Apple danych użytkownika takich jak poczta e-mail, kalendarz, kontakty, zadania, dokumenty, a także muzyka, zdjęcia i inne. Co ważne, wszystkie treści umieszczone w iCloud automatycznie i niezwłocznie (pod warunkiem spełnienia określonych wymagań, takich jak np. łączność z siecią bezprzewodową) są transmitowane metodą push do pozostałych urządzeń — na przykład iPada, iPhone'a czy iPoda touch. W ten sposób chociażby zdjęcia wykonane iPhonem w ciągu kilkudziesięciu sekund pobierane są na iPada.

iCloud Control Panel służy właśnie do tego, aby te zdjęcia i inne treści umieszczone w chmurze pobrane zostały także na komputer. Aplikacja umożliwia synchronizację poczty, kalendarza, kontaktów i zadań z programem Outlook. Możemy też synchronizować zakładki z przeglądarkami Internet Explorer lub Safari. Możliwa jest także synchronizacja zdjęć w usłudze Photo Stream — w ustawieniach aplikacji wybieramy foldery, do których pobierane są zdjęcia.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #6 30.10.2015 19:53

dobry program/narzędzie umożliwiające podłączenie komputera do usługi iCloud. działa bezproblemowo.

Autor edytował komentarz.
Rayearth   8 #5 09.05.2012 10:20

Przydałaby się synchronizacja kontaktów z Googlem tak jak w iTunes.

Nierzeczywisty   4 #4 27.10.2011 23:14

Wszystko pięknie i fajnie ale skąd ja mam wziąć Outlooka ? Strona iCloud przecież nie wymaga posiadania Outlooka.

  #3 14.10.2011 18:36

No jeżeli jest taka możliwość to dziwne bo mnie zakładek nie przenosi z Safari z Windows do Safari w iPad z iOS5 i odwrotnie... W tej aplikacji do iCloud dla Windows nie ma opcji zakładki Safari tylko IE. W samym Safari też nie znalazłem tej opcji.

Docent REDAKCJA  15 #2 14.10.2011 17:55

@Ashapola@Łódź:

Na Windows można synchronizować zakładki z Internet Explorerem lub z Safari. Faktem jednak jest, że brakuje niestety obsługi Firefoksa i Chrome.

  #1 14.10.2011 12:45

Bez sensu, że nie ma opcji synchronizacji zakładek pomiędzy dla Safari na PC a dla IE jest... Zawsze można importować pomiędzy przeglądarkami ale to nie to samo... No chyba, że jest ale nie umiem tego użyć...

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało