iCopy iCopy 1.6.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iCopy to ciekawa aplikacja, która oferuje możliwość “połączenia” skanera z drukarką w celu utworzenia wirtualnej kserokopiarki.

Zamiast ręcznie skanować, a dopiero potem drukować wybrany plik, możemy zainstalować iCopy, czyli narzędzie służące do automatycznego wykonywania tych czynności na zasadzie kserowania dokumentów. Oczywiście musimy dysponować zarówno drukarką, jak i skanerem, by móc korzystać ze wspomnianego programu. iCopy obsługuje większość modeli rzeczonych urządzeń, jakie są dostępne obecnie na rynku.

iCopy pozwala na szybkie skanowanie i drukowanie, ale jeśli chcemy, możemy wcześniej zdefiniować rozmaite ustawienia, dostosowując jakość dokumentu do własnych potrzeb. Określimy nie tylko jego rozdzielczość, ale również jasność, kontrast czy rozmiar; przed wydrukowaniem będziemy mogli włączyć także ekran podglądu. Istnieje również opcja zapisywania zeskanowych materiałów do plików w formacie PDF bez konieczności uruchamiania dodatkowego narzędzia.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!