r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iCoyote - Asystent kierowcy

Strona główna Android Podróże i transport Fotoradary i ostrzeganie

iCoyote to połączenie prostej nawigacji z bazą informacji o wypadkach, utrudnieniach drogowych, radarach i kontrolach. Bardzo duży nacisk kładzie na aspekt społeczności, dzięki czemu dane są na bieżąco aktualizowane. Jej międzynarodowy charakter sprawia, że program sprawdza się także poza granicami naszego kraju.

Start aplika wita nas dobrymi radami (zapnij pasy, piłeś nie jedź, itp.). Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas także wstępna konfiguracja, a w jej ramach wybór kraju i języka. Zmiana tego pierwszego nie będzie później możliwa. Ostatnim krokiem jest aktywacja aplikacji. W tym celu musimy podać adres e-mail. Jeżeli w ciągu 24h nie aktywujemy iCoyote za pomocą otrzymanego linku, program przestanie działać.

Ekran główny posiada dwa tryby widoku. Główny prezentuje mapę wraz z pobliskimi obiektami, może służyć również jako nawigacja. Drugi, przedstawia jedynie nasz samochód z ostrzeżeniami i informacjami. Zaletą programu są rozbudowane opcje, pozwalające dopasować tryb pracy programu do naszych potrzeb. Interfejs jest bardzo nierówny. Ciężko mieć zastrzeżenia do rozmieszczenia głównych przycisków, jednak nie wszystkie działają tak jak powinny.

Aplikacja iCoyote dostępna jest za darmo. Na chwilę obecną nie posiada reklam, co zwiększa jej czytelności. Ważną rolę odgrywa także przydatność w terenie, tu opinie są różne. Najlepiej przekonać się samemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

„Antyradar” w telefonie: testujemy aplikacje ostrzegawcze dla kierowców

113
23.08.2014  •  Adam Golański

Coraz więcej na naszym rynku aplikacji mobilnych dla kierowców, które należą do kategorii tzw. „antyradarów”. Narzędzia te mają skutecznie informować o zagrożeniach, jakie napotkać można na drogach. Pierwsza polska aplikacja tego typu, Yanosik, w ciągu ostatnich lat doczekała się kilku darmowych rywali: AutoRadaru, iCoyote, RadarSTOP-u i Ryśka. W tym wypadku od nadmiaru głowa jednak boli. Specyfika działania oprogramowania tego typu sprawia bowiem, że im większa konkurencja, tym mniejsza skuteczność poszczególnych narzędzi. Postanowiliśmy więc sprawdzić, który z „antyradarów” jest wart tego,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.