r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iDevice Manager 7.4.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iDevice Manager (dawniej iPhone Explorer) to darmowy program do zarządzania treściami znajdującymi się w pamięci urządzeń przenośnych firmy Apple, takich jak iPhone, iPod czy iPad.

Narzędzie oferuje szereg funkcji umożliwiających przeprowadzenie operacji, których wykonanie z poziomu smartfona lub tabletu byłoby nie tylko czasochłonne, ale i kłopotliwe. Jednocześnie pozwala na przenoszenie danych między komputerem a urządzeniem przenośnym. Warto również zaznaczyć, że działa samodzielnie i nie wymaga korzystania z iTunes.

Za pomocą iDevice Manager można nie tylko kopiować, ale i przeglądać posiadane utwory muzyczne, zdjęcia, filmy, listę kontaktów, notatki, zawartość kalendarza, wiadomości tekstowe i wiele innych. Program zawiera również opcję tworzenia kopii zapasowej, z której warto skorzystać, by zabezpieczyć się na wypadek awarii pamięci swojego tabletu lub smartfona.

Dodatkową atrakcją iDevice Managera jest możliwość przygotowania własnych dzwonków, a następnie skopiowania ich do pamięci iPhone'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.