iDevice Manager iDevice Manager 10.6.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iDevice Manager (dawniej iPhone Explorer) to darmowy program do zarządzania treściami znajdującymi się w pamięci urządzeń przenośnych firmy Apple, takich jak iPhone, iPod czy iPad.

Narzędzie oferuje szereg funkcji umożliwiających przeprowadzenie operacji, których wykonanie z poziomu smartfona lub tabletu byłoby nie tylko czasochłonne, ale i kłopotliwe. Jednocześnie pozwala na przenoszenie danych między komputerem a urządzeniem przenośnym. Warto również zaznaczyć, że działa samodzielnie i nie wymaga korzystania z iTunes.

Za pomocą iDevice Manager można nie tylko kopiować, ale i przeglądać posiadane utwory muzyczne, zdjęcia, filmy, listę kontaktów, notatki, zawartość kalendarza, wiadomości tekstowe i wiele innych. Program zawiera również opcję tworzenia kopii zapasowej, z której warto skorzystać, by zabezpieczyć się na wypadek awarii pamięci swojego tabletu lub smartfona.

Dodatkową atrakcją iDevice Managera jest możliwość przygotowania własnych dzwonków, a następnie skopiowania ich do pamięci iPhone'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!