iExplorer iExplorer 4.3.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iExplorer to program, dzięki któremu bezproblemowo przeniesiemy utwory muzyczne z iPhone'a, iPoda oraz iPada na PC lub Mac i iTunes. Narzędzie obsługuje wszystkie modele iPhone'ów, iPodów i iPadów, ktore ujrzały światło dzienne.

Korzystanie z iExplorer jest bardzo intuicyjne. Możemy wyszukiwać i poglądać rozmaite piosenki, a następnie skopiować wybrane pliki na wybrane urządzenie, korzystając z odpowiedniego przycisku lub też przy użyciu techniki "przeciągnij i upuść". Jeśli zamierzamy natomiast przenieść całą bibliotekę utworów, również możemy wykonać tę czynność w mgnieniu oka – aplikacja zawiera funkcję automatycznego transferu danych, dzięki której bardzo szybko cała nasza playlista z iPhone'a, iPoda lub iPada znajdzie się na iTunes.

iExplorer oddaje do dyspozycji również wbudowany klient krótkich wiadomości tekstowych (SMS), pozwalając na skopiowanie ich z dowolnego modelu iPhone'a na komputer. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by za pomocą wspomnianego narzędzia przeglądać dostępne SMS-y i archiwizować je. Klient obsługuje grupowe wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz inne typy załączników.

Ciekawą funkcją oferowaną przez iExplorer jest możliwość podłączenia iPhone'a, iPoda lub iPada do komputera i wykorzystywania go w formie dysku flash USB. Można oglądać zdjęcia zapisane w pamięci urządzenia w systemie operacyjnym Windows oraz zapoznać się z innymi plikami, jakie się w niej znajdują. Program umożliwia także stworzenie kopii zapasowej plików i przeniesienie wszystkich istotnych danych z jednego urządzenia na drugie (np. eksportowanie kalendarza spotkań z iPhone'a do folderu na komputerze).

Producent aplikacji iExplorer zadbał również o to, by użytkownik mógł zyskać dostęp do jeszcze większej liczby plików i folderów (bez modyfikacji urządzenia, tzw. jailbreaking) niż kiedykolwiek wcześniej. Można zatem oglądać zdjęcia zapisane na iPhonie lub iPodzie, foldery z plikami multimedialnymi zakupionymi przez iTunes (także kopie zapasowe), a nawet pliki w aplikacjach, które są zsynchronizowane z iCloud. Należy jednak zaznaczyć, że ostatnia z wymienionych opcji jest dostępna jedynie na komputerach Mac.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!