r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iExplorer 4.1.18

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iExplorer to program, dzięki któremu bezproblemowo przeniesiemy utwory muzyczne z iPhone'a, iPoda oraz iPada na PC lub Mac i iTunes. Narzędzie obsługuje wszystkie modele iPhone'ów, iPodów i iPadów, ktore ujrzały światło dzienne.

Korzystanie z iExplorer jest bardzo intuicyjne. Możemy wyszukiwać i poglądać rozmaite piosenki, a następnie skopiować wybrane pliki na wybrane urządzenie, korzystając z odpowiedniego przycisku lub też przy użyciu techniki "przeciągnij i upuść". Jeśli zamierzamy natomiast przenieść całą bibliotekę utworów, również możemy wykonać tę czynność w mgnieniu oka – aplikacja zawiera funkcję automatycznego transferu danych, dzięki której bardzo szybko cała nasza playlista z iPhone'a, iPoda lub iPada znajdzie się na iTunes.

iExplorer oddaje do dyspozycji również wbudowany klient krótkich wiadomości tekstowych (SMS), pozwalając na skopiowanie ich z dowolnego modelu iPhone'a na komputer. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by za pomocą wspomnianego narzędzia przeglądać dostępne SMS-y i archiwizować je. Klient obsługuje grupowe wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz inne typy załączników.

Ciekawą funkcją oferowaną przez iExplorer jest możliwość podłączenia iPhone'a, iPoda lub iPada do komputera i wykorzystywania go w formie dysku flash USB. Można oglądać zdjęcia zapisane w pamięci urządzenia w systemie operacyjnym Windows oraz zapoznać się z innymi plikami, jakie się w niej znajdują. Program umożliwia także stworzenie kopii zapasowej plików i przeniesienie wszystkich istotnych danych z jednego urządzenia na drugie (np. eksportowanie kalendarza spotkań z iPhone'a do folderu na komputerze).

Producent aplikacji iExplorer zadbał również o to, by użytkownik mógł zyskać dostęp do jeszcze większej liczby plików i folderów (bez modyfikacji urządzenia, tzw. jailbreaking) niż kiedykolwiek wcześniej. Można zatem oglądać zdjęcia zapisane na iPhonie lub iPodzie, foldery z plikami multimedialnymi zakupionymi przez iTunes (także kopie zapasowe), a nawet pliki w aplikacjach, które są zsynchronizowane z iCloud. Należy jednak zaznaczyć, że ostatnia z wymienionych opcji jest dostępna jedynie na komputerach Mac.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #2 17.01.2017 00:14

Ale Explorer nie działa zawsze w Windows, do którego podłączony jest iPhone czy iPad - http://www.download.net.pl/jak-naprawic-problem-z-iphoneem-nie-wyswietlajacym-si.../ i dlatego warto korzystać z alternatywnych metod.

darek719   41 #1 30.10.2015 19:53

super program! prosty w obsłudze, z wygodnym interfejsem, zapewnia szybkie i bezproblemowe przenoszenie plików muzycznych.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.