r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iExplorer 4.0.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

iExplorer to program, dzięki któremu bezproblemowo przeniesiemy utwory muzyczne z iPhone'a, iPoda oraz iPada na PC lub Mac i iTunes. Narzędzie obsługuje wszystkie modele iPhone'ów, iPodów i iPadów, ktore ujrzały światło dzienne.

Galeria programu

Korzystanie z iExplorer jest bardzo intuicyjne. Możemy wyszukiwać i poglądać rozmaite piosenki, a następnie skopiować wybrane pliki na wybrane urządzenie, korzystając z odpowiedniego przycisku lub też przy użyciu techniki "przeciągnij i upuść". Jeśli zamierzamy natomiast przenieść całą bibliotekę utworów, również możemy wykonać tę czynność w mgnieniu oka – aplikacja zawiera funkcję automatycznego transferu danych, dzięki której bardzo szybko cała nasza playlista z iPhone'a, iPoda lub iPada znajdzie się na iTunes.

iExplorer oddaje do dyspozycji również wbudowany klient krótkich wiadomości tekstowych (SMS), pozwalając na skopiowanie ich z dowolnego modelu iPhone'a na komputer. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by za pomocą wspomnianego narzędzia przeglądać dostępne SMS-y i archiwizować je. Klient obsługuje grupowe wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz inne typy załączników.

Ciekawą funkcją oferowaną przez iExplorer jest możliwość podłączenia iPhone'a, iPoda lub iPada do komputera i wykorzystywania go w formie dysku flash USB. Można oglądać zdjęcia zapisane w pamięci urządzenia w systemie operacyjnym Windows oraz zapoznać się z innymi plikami, jakie się w niej znajdują. Program umożliwia także stworzenie kopii zapasowej plików i przeniesienie wszystkich istotnych danych z jednego urządzenia na drugie (np. eksportowanie kalendarza spotkań z iPhone'a do folderu na komputerze).

Producent aplikacji iExplorer zadbał również o to, by użytkownik mógł zyskać dostęp do jeszcze większej liczby plików i folderów (bez modyfikacji urządzenia, tzw. jailbreaking) niż kiedykolwiek wcześniej. Można zatem oglądać zdjęcia zapisane na iPhonie lub iPodzie, foldery z plikami multimedialnymi zakupionymi przez iTunes (także kopie zapasowe), a nawet pliki w aplikacjach, które są zsynchronizowane z iCloud. Należy jednak zaznaczyć, że ostatnia z wymienionych opcji jest dostępna jedynie na komputerach Mac.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #2 17.01.2017 00:14

Ale Explorer nie działa zawsze w Windows, do którego podłączony jest iPhone czy iPad - http://www.download.net.pl/jak-naprawic-problem-z-iphoneem-nie-wyswietlajacym-si.../ i dlatego warto korzystać z alternatywnych metod.

darek719   38 #1 30.10.2015 19:53

super program! prosty w obsłudze, z wygodnym interfejsem, zapewnia szybkie i bezproblemowe przenoszenie plików muzycznych.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.