iFiszki+ Niemiecki iFiszki+ Niemiecki 4.5

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

iFiszki+ Niemiecki to aplikacja mobilna dla Androida i iOS-a kierowana do osób uczących się języka niemieckiego. Dzięki niej możliwe jest szybsze i skuteczniejsze poznawanie nowych słówek, ćwiczenie ich wymowy oraz monitorowanie postępów w nauce.

Co oferuje aplikacja?

iFiszki+ Niemiecki pozwala wygodnie uczyć się języka niemieckiego zarówno w domu, jak również w trakcie dojazdu do szkoły czy pracy. Z aplikacji korzystać można w trybie offline bez połączenia z Internetem, a w jej skład wchodzi 8 zestawów słówek niemieckich, z których każdy zawiera od 100 do 2000 słów podzielonych na kategorie tematyczne.

Sumarycznie iFiszki+ Niemiecki zawiera ponad 5 650 słówek od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Każde z nich opatrzone jest przykładowym zdaniem, dzięki któremu poznamy znaczenie słówka w kontekście, a także jego nagraniem co ułatwi naukę wymowy. Kolejne opcje programu to system powtórek, statystyki postępu oraz możliwość dodawania własnych słówek. Dzięki funkcji kursu audio możemy słuchać listy w słówek w dowolnym miejscu, np. podczas jazdy rowerem czy na siłowni.

Wersja darmowa daje dostęp do 150 słówek.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • wspomaganie nauki słówek w języku niemieckim
  • w sumie ponad 5 650 słówek do nauczenia
  • słówka posegregowane w kategorie
  • opcja statystyk i monitorowania postępów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!