iFixit iFixit 1.3.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

iFixit jest mobilną aplikacją pochodzącą z serwisu www o tej samej nazwie. Program pozwala na przejrzenie ogromnej bazy wszelkiego rodzaju instrukcji, gdzie znajdziemy porady jak naprawić wiele przedmiotów codziennego użytku, lub dowiemy się, co ma w środku laptop czy telefon.

Omawiana aplikacja łączy się z serwerem www i ściąga instrukcje, krok po kroku, które pozwolą na rozebranie laptopa czy naprawę samochodu. Znajduje się tam wiele zdjęć, szczegółowe instrukcje opisowe, a czasami nawet filmy instruktażowe. Warto pamiętać o tej aplikacji przed naprawą urządzenia, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z elektroniką użytkową.

Z ciekawostek warto dodać, iż kod źródłowy aplikacji jest dostępny na serwerach serwisu Github, zatem każdy może skorzystać z pracy, jaką wykonali programiści, tworząc tę aplikację. Szkoda jednak, że nie jest ona pozbawiona wad. Niektóre elementy nie wyświetlają się poprawnie (brak opisów, urwane instrukcje w połowie), częste komunikaty z błędami podczas pracy programu. Warto jednak dać szansę dla iFixit, szczególnie że rozwój aplikacji jet bardzo dynamiczny, a prezentowana treść jest niezmiernie wartościowa merytorycznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!