r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iFixit 1.3.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

iFixit jest mobilną aplikacją pochodzącą z serwisu www o tej samej nazwie. Program pozwala na przejrzenie ogromnej bazy wszelkiego rodzaju instrukcji, gdzie znajdziemy porady jak naprawić wiele przedmiotów codziennego użytku, lub dowiemy się, co ma w środku laptop czy telefon.

Omawiana aplikacja łączy się z serwerem www i ściąga instrukcje, krok po kroku, które pozwolą na rozebranie laptopa czy naprawę samochodu. Znajduje się tam wiele zdjęć, szczegółowe instrukcje opisowe, a czasami nawet filmy instruktażowe. Warto pamiętać o tej aplikacji przed naprawą urządzenia, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z elektroniką użytkową.

r   e   k   l   a   m   a

Z ciekawostek warto dodać, iż kod źródłowy aplikacji jest dostępny na serwerach serwisu Github, zatem każdy może skorzystać z pracy, jaką wykonali programiści, tworząc tę aplikację. Szkoda jednak, że nie jest ona pozbawiona wad. Niektóre elementy nie wyświetlają się poprawnie (brak opisów, urwane instrukcje w połowie), częste komunikaty z błędami podczas pracy programu. Warto jednak dać szansę dla iFixit, szczególnie że rozwój aplikacji jet bardzo dynamiczny, a prezentowana treść jest niezmiernie wartościowa merytorycznie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

iFixit rozebrał Apple TV 4, jego aplikacja wyleciała z App Store

18
INTERNET 01.10.2015 | Anna Rymsza

Dziś w nocy z App Store znikła aplikacja serwisu iFixit, znanego przede wszystkim z tego, że rozkręca wszystko, co mu wpadnie w ręce, a potem publikuje instrukcje naprawy lub wymiany części. Tym razem jednak zepsuł coś, czego nie będzie w stanie naprawić – zaufanie. Na stronie iFixit pojawiła się szczegółowa instrukcja rozkładania nadchodzącego Apple TV. Zazwyczaj nikt nie ma nic przeciwko temu żeby pokazać, co ma w środku sprzęt z jabłkiem. Tym razem jednak producent uznał, że iFixit naruszył umowę deweloperską, na mocy której dostał sprzęt. Konto deweloperskie zostało zablokowane, a wraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.