r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iFixit: Repair Manual 2.9.2

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

iFixit: Repair Manual to przeglądarka instrukcji rozkładania, naprawiania i wymiany elementów w wielu przedmiotach codziennego użytku – od elektroniki użytkowej, przez AGD i samochody po parasole.

Galeria programu

Aplikacja do działania potrzebuje połączenia z Internetem, gdyż instrukcje pobierane są z serwisu iFixit.com. Znajduje się tam wiele zdjęć, szczegółowe instrukcje opisowe, a czasami nawet filmy instruktażowe. Warto pamiętać o tej aplikacji przed naprawą urządzenia, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z elektroniką użytkową.

Poza możliwością przeglądania aplikacja daje także możliwość samodzielnego budowania instrukcji po zalogowaniu (można użyć do tego konta Google). W tym przypadku dostajemy do dyspozycji prosty edytor, pozwalający umieścić w odpowiednich miejscach zdjęcia i wskazówki.

Z ciekawostek warto dodać, iż kod źródłowy aplikacji jest dostępny na Githubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

50
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

iFixit rozebrał Apple TV 4, jego aplikacja wyleciała z App Store

18
INTERNET 01.10.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Dziś w nocy z App Store znikła aplikacja serwisu iFixit, znanego przede wszystkim z tego, że rozkręca wszystko, co mu wpadnie w ręce, a potem publikuje instrukcje naprawy lub wymiany części. Tym razem jednak zepsuł coś, czego nie będzie w stanie naprawić – zaufanie. Na stronie iFixit pojawiła się szczegółowa instrukcja rozkładania nadchodzącego Apple TV. Zazwyczaj nikt nie ma nic przeciwko temu żeby pokazać, co ma w środku sprzęt z jabłkiem. Tym razem jednak producent uznał, że iFixit naruszył umowę deweloperską, na mocy której dostał sprzęt. Konto deweloperskie zostało zablokowane, a wraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.