r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iFixit: Repair Manual 2.9.2

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

iFixit: Repair Manual to przeglądarka instrukcji rozkładania, naprawiania i wymiany elementów w wielu przedmiotach codziennego użytku – od elektroniki użytkowej, przez AGD i samochody po parasole.

Galeria programu

Aplikacja do działania potrzebuje połączenia z Internetem, gdyż instrukcje pobierane są z serwisu iFixit.com. Znajduje się tam wiele zdjęć, szczegółowe instrukcje opisowe, a czasami nawet filmy instruktażowe. Warto pamiętać o tej aplikacji przed naprawą urządzenia, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z elektroniką użytkową.

Poza możliwością przeglądania aplikacja daje także możliwość samodzielnego budowania instrukcji po zalogowaniu (można użyć do tego konta Google). W tym przypadku dostajemy do dyspozycji prosty edytor, pozwalający umieścić w odpowiednich miejscach zdjęcia i wskazówki.

Z ciekawostek warto dodać, iż kod źródłowy aplikacji jest dostępny na Githubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy iPad rozebrany na części pierwsze: to iPad Air z nowym procesorem

26
SPRZĘT 31.03.2017 | Maciej Olanicki

Organizacja iFixit jest znana z dość niepopularnego wśród użytkowników produktów Apple podejścia do urządzeń z jabłkiem. Tym razem pod kątem możliwości wymiany podzespołów i ogółu możliwości naprawy został sprawdzony ostatni iPad. Obyło się bez pozytywnego zaskoczenia: iFixit ocenił możliwość naprawy nowego iPada na 2 w skali 10. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon tabletu Apple, wyświetlacz jest przyklejony do reszty urządzenia, co przy próbie demontażu może doprowadzić do pęknięcia. Łatwiejszy do wymiany ma być natomiast już sam panel LCD. Pochwalono także, że Apple zrezygnowało z…

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.