r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iFont 5.8.7

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

Dzięki niewielkiej, darmowej aplikacji iFont, możliwa jest zmiana domyślnej czcionki systemowej na platformie Android. Przez wykonanie tego prostego zabiegu, wszystkie aplikacje i cały interfejs systemowy nabiera zupełnie innego wyglądu, może stać się czytelniejszy i mniej męczący dla oczy podczas intensywnego użytkowania.

Galeria programu

Narzędzie przede wszystkim pozwala na przeglądanie dostępnych czcionek z internetowej bazy i ich pobieranie. Znaleźć tam można takie czcionki jak Ubuntu, stosowany np. w Firefox dla Androida Open Sans, czy też używaną przez systemy Windows Vista i nowsze Segoe UI.

Aplikacja umożliwia także instalacja własnej czcionki, wcześniej umieszczonej w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Do podmiany systemowej czcionki wymagany jest dostęp o zwiększonych uprawnieniach (root), aplikacja pozwala na kilka metod instalacji w zależności od posiadanego urządzenia i używanego ROMu (np. MIUI). Pozwala także na podzielenie się informacją o czcionce ze znajomymi poprzez Google +1, wiadomość SMS i wbudowany mechanizm udostępniania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.