r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iGetter 2.7.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iGetter to zaawansowany menadżer i akcelerator pobierania plików w jednym, który śmiało może rywalizować z innymi aplikacjami tego typu, oferując wiele funkcjonalności pozwalających na szybsze pobieranie plików z sieci Internet.

Galeria programu

Program domyślnie integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, automatycznie uaktywniając się w momencie kliknięcia w link np. z programem. Z porównaniu do zwykłego pobierania plików, iGetter pozwala na uzyskanie lepszej szybkości transferu poprzez podzielenie pobieranych danych na mniejsze części i ściąganie ich niezależnie od siebie - oczywiście łącząc je w końcowy plik po ściągnięciu wszystkich segmentów. Program pozwala również na wznawianie pobierania, które zostało z jakiegoś powodu przerwane, oferuje kolejkowanie plików do pobrania oraz umożliwia pobieranie danych zawartych na stronach internetowych i nie tylko.

iGetter to także monitoring schowka, automatyczne szukanie szybszych mirrorów (alternatywnych źródeł), obsługa protokołów HTTP, FTP, serwerów proxy oraz sporo dodatkowych funkcjonalności, takich jak chociażby możliwość ograniczenia szybkości pobierania, czy też ustawienia automatycznego pobierania konkretnych rozszerzeń plików. Plusem jest również przejrzysty interfejs użytkownika, dostępny również w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa (shareware) nie posiada żadnych ograniczeń funkcjonalnych, ale sam program będzie przypominał o niezarejestrowanej wersji aplikacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.