r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iKASA Alior Bank 1.16

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

Aplikacja iKASA Alior Bank pozwala klientom banku Alior Bank płacić bezgotówkowo za zakupy wykonane w sklepach sieci Biedronka.

Program działa w prosty sposób. Wystarczy go odblokować kodem PIN, wybrać opcję "Zapłać" i wygenerować kod kreskowy, który zeskanuje pracownik sklepu. W ten sposób zapłacimy za zakupy, a pieniądze zostaną pobrane z naszego rachunku bankowego. Historię transakcji znajdziemy zaś w aplikacji mobilnej.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, należy wykonać wstępną konfigurację. W pierwszym kroku należy wejść na stronę internetową www.biedronka.aliorbank.pl, aby zarejestrować konto użytkownika i pobrać kod startowy, który podamy w aplikacji mobilnej. Trzeba też skorzystać z bankowości internetowej Alior Banku, aby włączyć usługę iKASA i ustawić kod PIN służący do logowania się w programie. Kod ten można później zmienić na urządzeniu mobilnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.