iMPK iMPK 3.0.503

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja iMPK to oficjalny program Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu, wydany na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Program może się okazać bardzo przydatny dla osób, które dużo podróżują wrocławskimi autobusami lub tramwajami. Zawiera bowiem mnóstwo przydatnych informacji, które ułatwią codzienne życie pasażera MPK Wrocław. Na mapie (bazującej na warstwie z Map Google) widzimy bieżące położenie wszystkich wozów MPK, w oparciu o wysyłane przez nie dane GPS. To, co widzimy na mapie, możemy ograniczyć do własnego wyboru, stawiając np. na te linie, którymi poruszamy się najczęściej. Po kliknięciu w dany kurs, wyświetli nam się informacja o rozkładzie jazdy, a także zdjęcie rodzaju autobusu lub tramwaju obsługującego linię. Dodatkowo, sprawdzimy możliwość przesiadki i realny czas przyjazdu pojazdu na przystanek.

iMPK nie należy do grona aplikacji szczególnie urodziwych ani intuicyjnych w obsłudze. Jest to jednak program przede wszystkim praktyczny, który dobrze informuje o tym, co dzieje się w komunikacji miejskiej Wrocławia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!