iMPK 3.0.485

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja iMPK to oficjalny program Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu, wydany na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Program może się okazać bardzo przydatny dla osób, które dużo podróżują wrocławskimi autobusami lub tramwajami. Zawiera bowiem mnóstwo przydatnych informacji, które ułatwią codzienne życie pasażera MPK Wrocław. Na mapie (bazującej na warstwie z Map Google) widzimy bieżące położenie wszystkich wozów MPK, w oparciu o wysyłane przez nie dane GPS. To, co widzimy na mapie, możemy ograniczyć do własnego wyboru, stawiając np. na te linie, którymi poruszamy się najczęściej. Po kliknięciu w dany kurs, wyświetli nam się informacja o rozkładzie jazdy, a także zdjęcie rodzaju autobusu lub tramwaju obsługującego linię. Dodatkowo, sprawdzimy możliwość przesiadki i realny czas przyjazdu pojazdu na przystanek.

iMPK nie należy do grona aplikacji szczególnie urodziwych ani intuicyjnych w obsłudze. Jest to jednak program przede wszystkim praktyczny, który dobrze informuje o tym, co dzieje się w komunikacji miejskiej Wrocławia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy