r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iMathematic 4.2.34

Strona główna iOS Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

iMathematic to prawdziwa skarbnica wiedzy matematycznej. Zawiera ponad 1000 wzorów matematycznych, podzielonych na około 120 tematów. Wszystko to wzbogacone o dokładne opisy.

Galeria programu

Aplikacja dzieli swoją treść na formuły i narzędzia. W pierwszej z nich odnajdziemy poszczególne dziedziny matematyczne. Każda z nich ma kilka pomniejszych kategorii, a te opisy. Znajdziemy w nich definicje, wzory, przykłady, odnośniki do pokrewnych zagadnień w aplikacji oraz link do Wikipedii (uruchamia się w oknie programu). Do każdego pojęcia możemy dodawać własne notatki, oznaczać jako ulubione, a także zmniejszać i powiększać czcionkę.

Drugą kategorią są narzędzia. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju kalkulatory ułatwiające najtrudniejsze obliczenia. Do poprawnego działania wymagają połączenia z siecią. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z programu korzysta się bardzo przyjemnie. Jedynym minusem jest brak polskiej wersji językowej. Przy bardziej skomplikowanych definicjach nawet dobra znajomość języka może nie wystarczyć. Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej oraz płatnej. Ta pierwsza ma wyraźnie zaznaczone elementy, za które musimy uiścić dodatkową opłatę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.