iMyfone D-Back iMyfone D-Back 7.9.4

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMyfone D-Back to program do odzyskiwania danych znajdujących się na urządzeniach przenośnych firmy Apple, takich jak: iPhone, iPod Touch czy też iPad. Narzędzie jest w pełni kompatybilne z iOS 9.2, iTunes 12.3, a także iPhone 6s/6s Plus.

Dane zapisane na urządzeniu przenośnym z systemem operacyjnym iOS mogą zostać utracone w wielu rozmaitych przypadkach. Może dojść do całkowitego uszkodzenia iPada, iPoda Touch czy też iPhone'a, zainfekowania wirusem lub zlikwidowania ważnych plików przez pomyłkę. Wszystkie pliki można jednak odzyskać dzięki aplikacji iMyfone D-Back, która pozwala również na jailbreak, aktualizację iOS i przywrócenie ustawień fabrycznych.

iMyfone D-Back przydaje się wówczas, gdy użytkownik straci dostęp do kontaktów, wiadomości tekstowych, zdjęć czy też wideo zapisanych w pamięci swojego urządzenia firmy Apple. Poza tymi najważniejszymi danymi, program umożliwia również odzyskanie nawet historii połączeń w aplikacji Skype, powiadomień w terminarzu i wpisów z notatnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!