r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iMyfone D-Back 5.5.1.6

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

iMyfone D-Back to program do odzyskiwania danych znajdujących się na urządzeniach przenośnych firmy Apple, takich jak: iPhone, iPod Touch czy też iPad. Narzędzie jest w pełni kompatybilne z iOS 9.2, iTunes 12.3, a także iPhone 6s/6s Plus.

Galeria programu

Dane zapisane na urządzeniu przenośnym z systemem operacyjnym iOS mogą zostać utracone w wielu rozmaitych przypadkach. Może dojść do całkowitego uszkodzenia iPada, iPoda Touch czy też iPhone'a, zainfekowania wirusem lub zlikwidowania ważnych plików przez pomyłkę. Wszystkie pliki można jednak odzyskać dzięki aplikacji iMyfone D-Back, która pozwala również na jailbreak, aktualizację iOS i przywrócenie ustawień fabrycznych.

iMyfone D-Back przydaje się wówczas, gdy użytkownik straci dostęp do kontaktów, wiadomości tekstowych, zdjęć czy też wideo zapisanych w pamięci swojego urządzenia firmy Apple. Poza tymi najważniejszymi danymi, program umożliwia również odzyskanie nawet historii połączeń w aplikacji Skype, powiadomień w terminarzu i wpisów z notatnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.