iMyfone Space Saver for iOS 5.1.0.3

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMyfone Space Saver for iOS to program, który wspomaga nas w usuwaniu niepotrzebnych plików z urządzeń z iOS. Za jego pomocą możemy także kompresować zdjęcia.

Wspierane są takie kategorie produktów jak iPhone'y, iPady oraz iPody. Aplikacja do działania wymaga zainstalowanego programu iTunes w wersji minimum 11.2. Po ich instalcji i podłączeniu telefonu za pomocą kabla, możemy przejść do używania iMyfone Space Saver for iOS. Pierwszym etapem jest skanowanie, podczas którego program wyszukuje niechciane pliki w tym logi, czy też pliki tymczasowe generowane przez inne aplikacje. Całość podzielono na cztery kategorie. Niestety podczas testów udało się wyszukać i usunąć pliki tylko z pierwszej z nich.

Za pomocą programu nie usuniemy aplikacji, czy też kosza ze zdjęciami, które skasowaliśmy w galerii. A to te elementy zajmują zazwyczaj najwięcej przestrzeni. Dodatkowo interfejs programu choć nie jest najważniejszy prezentuje się bardzo przeciętnie. Nie jest zgodny ani z tym do czego przyzwyczaił nas iOS ani z nowszymi wersjami Windowsa. Najbliżej mu chyba do Windows XP.

Warto wspomnieć również o możliwości kompresji całej naszej galerii zdjęć. Autorzy twierdzą, że jest ona na poziomie 75% bez widocznej utraty jakości. Gdyby jednak efekt końcowy nas nie zadowalał, to poza nowymi, skompresowanymi zdjęciami w pamięci urządzenia, mamy również dostęp do oryginalnej kopii w pamięci komputera. Niestety do iMyfone Space Saver for iOS nie zachęca również cena. Wersja darmowa zapewnia dostęp tylko do podstawowych operacji, a pełna choć pozwala zaoszczędzić trochę miejsca, to bez spektakularnych. Dalej ręczne odinstalowanie jednej bądź dwóch aplikacji oraz oczyszczenie kosza w galerii da lepsze efekty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!