iMyfone Umate iMyfone Umate 3.5.0.0

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iMyfone Umate to narzędzie służące do usuwania zbędnych plików z pamięci urządzeń z systemem iOS oraz do poprawy ich wydajności.

Za pomocą aplikacji usuniemy zalegające na urządzeniu pliki pamięci podręcznej i tymczasowej, logi systemowe oraz ciasteczka. Dzięki temu możliwe jest odzyskanie nawet setek megabajtów wolnej przestrzeni. Ciekawą funkcją programu jest możliwość kompresji zdjęć znajdujących się w pamięci urządzenia. Dzięki zaawansowanym algorytmom jakość fotografii nie ulega zauważalnemu pogorszeniu. Przed rozpoczęciem procesu kompresji aplikacja wykonuje kopię zapasową oryginalnych plików na dysku komputera, co pozwoli przywrócić je, jeśli nie będziemy zadowoleni z efektu.

Z poziomu programu możemy także szybko i wygodnie odinstalować niepotrzebne aplikacje z urządzenia. iMyfone Umate charakteryzuje się ładnym i banalnym w obsłudze interfejsem okraszonym miłymi dla oka animacjami, dzięki czemu korzystanie z aplikacji jest przyjemne. Ilość dostępnego na urządzeniu miejsca przedstawiona jest na przejrzystych diagramach kołowych.

iMyfone Umate to kompleksowe narzędzie, które pozwoli zadbać o wydajną pracę gadżetów z jabłkiem. Program przyda się szczególnie wtedy, gdy posiadamy urządzenie z niewielkim dyskiem 8 lub 16 GB.

Aplikacja bezpłatnie dostępna jest w wersji próbnej (trial), która pozwala na wykonanie jednorazowego oczyszczania pamięci urządzenia, kompresji pięciu ostatnich zdjęć oraz usunięcia tylko jednej aplikacji. Pełną wersję zakupić możemy w trzech wariantach, które różnią się licencją na liczbę urządzeń z systemem iOS. Licencja „Basic” pozwala na użytkowanie z jednym urządzeniem, „Family” z pięcioma, natomiast w wersji „Business” liczba jest nieograniczona.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!