iNFekt iNFekt 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iNFekt to darmowe narzędzie umożliwiające przeglądanie plików w formacie NFO.

Opisywany program nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, a dodatkowo wspiera technikę „przeciągnij i upuść”, dzięki której możemy bardzo szybko otworzyć wybrany plik NFO.

iNFekt umożliwia zapoznanie się z danymi pliku NFO na trzy sposoby. Poza opcją wyświetlania samego tekstu narzędzie oferuje tryb klasyczny oraz funkcję zaawansowanego renderowania. Możemy również modyfikować informacje, podkreślać hiperłącza, a także zmieniać kolor, rozmiar i typ czcionki.

Dodatkowo z poziomu wiersza poleceń łatwo i szybko przeprowadzimy konwersję NFO do PNG, Unicode, HTML oraz PDF. Okaże się to niezwykle przydatne, gdy zechcemy wysłać plik na przykład e-mailem lub otworzyć go na komputerze bez zainstalowanego programu iNFekt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!