r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iOS 9.1 już w publicznych beta testach. Innowacje to m.in. emotka ze środkowym palcem

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Mimo że do wydania finalnej wersji systemu iOS 9 zostało jeszcze kilka dni (oficjalna data premiery to 16 września), ale już teraz rozpoczęto publiczne testy kolejnej wersji systemu, oznaczonej z numerem 9.1

Jako że jest to wydanie „po kropce”, nie należy spodziewać się jakichś zadziwiających zmian. Póki co wiadomo jedynie o wprowadzeniu obsługi Unicode 8, dodaniu dodatkowych funkcji dla iPada Pro (co każe sądzić, że 9.1 przygotowywany jest na listopad), oraz serii nowych emotikonek. Zachodnie serwisy ekscytują się najbardziej jedną z nich – środkowym palcem, w pełnym zestawie poprawnych politycznie kolorów.

Użytkownicy iPhone'ów i iPadów zainteresowani sprawdzeniem iOS-a 9.1 powinni odwiedzić stronę testów beta, zalogować się tam swoim profilem AppleID i zgłosić chęć udziału w testach. Kolejne kroki polegają na zainstalowaniu profilu testowego, ponownym uruchomieniu urządzenia, a potem odwiedzeniu panelu aktualizacji w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia. iOS 9.1 to ok. 1,5 GB danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.