r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPhone 6s Plus stanął w płomieniach, tym razem podczas lekcji w szkole

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Afera z wybuchającym Samsungiem Galaxy Note 7 mogła wywołać uśmiech na twarzy pracowników Apple – największy rywal iPhone’a miał poważne problemy. Okazuje się, że smartfony chwalące się hasłem Designed by Apple in California wcale nie są lepsze. Kolejny iPhone stanął w płomieniach.

Użytkownik Twittera o nicku @nashwest2 zamieścił filmik, w którym możemy zobaczyć palącego się iPhone’a 6s Plus, a także uszkodzenia smartfonu wywołane przez ogień. Cała sytuacja miała miejsce w klasie, podczas jednej z lekcji. Na chwilę obecną wiemy niewiele, a z wpisu na Twitterze dowiemy się wyłącznie, że iPhone zapłonął po uszkodzeniu fizycznym.

Na umieszczonych materiałach widać, że największe uszkodzenia powstały w miejscu umieszczenia akumulatora, dokładniej w jego górnej części. To tutaj było centrum stanowczo za wysokiej temperatury, która doprowadziła do zniszczenia urządzenia. Powód nie jest jeszcze znany, ale wszystko wskazuje, że winny jest akumulator. Całą sprawą zainteresowały się już zagraniczne media, a także samo Apple, które obiecało zbadać przyczyny zapłonięcia iPhone’a.

Warto zwrócić uwagę, że nie jest to pierwsza taka sytuacja, z podobnymi wypadkami mieliśmy już do czynienia. Pojawiały się już informacje o sprzęcie Apple, który nagle stawał w płomieniach, dotyczy to także najnowszego iPhone’a 7. Doczekaliśmy nieciekawych czasów, gdy to smartfony, a więc urządzenia, które mamy niemal cały czas przy sobie, mogą być przedmiotem stwarzającym największe zagrożenie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.