r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPhone 6s z tajemniczym układem A9 dostępny od 18 września

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Premiera iPhone’a 6s zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych informacji wyczekiwany przez miliony fanów Apple smartfon zostanie zaprezentowany już na początku września i także we wrześniu trafi również do sprzedaży.

Nowy model od Apple ma zostać pokazany światu podczas konferencji, która odbędzie się 9 września. Natomiast do sprzedaży miałby trafić już 18 września. Jeśli spojrzymy na premierom poprzednich smartfonów z logo nagryzionego jabłka, to dostrzeżemy pewien schemat. iPhone 5 został zaprezentowany 12 września, a do sprzedaży trafił w następny piątek – 21 września. Podobnie było z modelem 5s, konferencja z prezentacją 10 września, a smartfon do zdobycia był 20 września, a więc także w następny piątek. Ten schemat dotyczy także najnowszego iPhone’a 6 i 6 Plus.

W sieci pojawiły się również testy mające przedstawiać procesor, który zostanie zastosowany w nowym iPhonie, ale okazały się nieprawdziwe. Natomiast inne źródła chwalą się schematami, które przedstawiają płytkę główną iPhone’a 6s. Wszystko wskazuje, że nowy procesor Apple A9 zostanie wykonany w technologii SiP (System-in-package). Usprawnień doczekać ma się moduł NFC, a także LTE, który ma oferować nawet dwukrotnie wyższą prędkość przesyłania danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.