reklama

iPhone 8 bez ramek, 7s z bezprzewodowym ładowaniem

Strona główna Aktualności

O autorze

Plotki i rzekome zdjęcia prezentujące nadchodzące urządzenia są na naszym portalu stosunkowo rzadko poruszaną tematyką – w końcu z faktami mają często niewiele wspólnego. Tym razem warto jednak zrobić wyjątek, ponieważ w Sieci znalazły się fotografie, które mają pochodzić wprost z fabryki, w której powstaje iPhone 8. Sprawiają wrażenie wyjątkowo realistycznych i zdradzają kilka kluczowych cech nadchodzącego flagowca od Apple. Jest też niespodzianka dla fanów aktualnej formy iPhone'a 7.

Doniesienia pojawiły się na reddicie. Jego użytkownik przedstawia zdjęcia, które dostał od przyjaciela z branży. Te mają przedstawiać nowe panele dla urządzeń: przedni i tylny dla iPhone'a 8 oraz tylne dla iPhone'a 7s oraz 7s Plus. Zakładając, że zdjęcia są autentyczne, można na ich podstawie potwierdzić wiele dotychczasowych doniesień w związku z premierą nowych urządzeń.

Przede wszystkim w oczy rzuca się najnowszy krzyk mody, a więc bezramkowy wyświetlacz. Podobnie jak w Samsungu S8, zrezygnowano tu z przycisku domowego, ale nie przeniesiono go na plecki urządzenia, a prawdopodobnie wbudowano wraz z czytnikiem palca bezpośrednio w ekran.

Stosunkowo szeroka ramka słuchawki i przedniego aparatu może także zdradzać, iż w urządzeniu będzie można się spodziewać innego środka biometrycznej ochrony, związanego z analizą obrazu. Trudno zresztą wyobrazić sobie sytuację, w której Apple nie chciałoby stworzyć konkurencyjnego systemu dla skanera tęczówki we wspomnianym flagowcu Samsunga, który zdaniem wielu nie spełnia swojej funkcji należycie dobrze.

Informacje, które przedstawiono na reddicie sugerują także, iż Apple najpewniej przymierza się do implementacji we wszystkich swoich nowych smartfonach bezprzewodowego ładowania. Sugerować ma to materiał, z którego wykonane są panele. Jeśli wierzyć tym informacjom, fani sprzętu z iOS-em mogą szykować się na dość ciekawe premiery i interesujące propozycje zarówno dla użytkowników ceniących klasyczne, jak na dzisiejsze standardy, wzornictwo (iPhony 7s będą najpewniej tylko nieznacznie udoskonalonymi wersjami aktualnych wersji 7) oraz tych otwartych na nowości w iPhonie 8.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić