iPhone Backup Extractor 7.6.2.959

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iPhone Backup Extractor to wieloplatformowe narzędzie, którym zainteresować się powinien każdy posiadacz produktów Apple. Umożliwia ono sprawne przywracane istotnych danych z utworzonych wcześniej kopii zapasowych zawartości takich urządzeń jak iPhone, iPad czy iPod.

Program pozwala użytkownikowi na podgląd zawartości kopii zapasowej i przywrócenie jedynie wybranych składników. Jego możliwości przydadzą się w sytuacjach kiedy m.in. urządzenie uruchamia się w trybie odzyskiwania i wymaga restartu czy też część danych została utracona podczas aktualizacji lub synchronizacji systemu. Z pomocą iPhone Backup Extractor odzyskamy takie składniki kopii zapasowej jak lista kontaktów, zdjęcia, notatki, wiadomości SMS i wiele innych.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i ogranicza się do wskazania dowolnego backupu, a następnie zapisania wybranych danych na dysku komputera. iPhone Backup Extractor dysponuje zestawem narzędzi konwertujących przywrócone dane pomiędzy wieloma popularnymi formatami, tj. CSV, VCards, HTML i innymi. Program z powodzeniem wykorzystywany może być także do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub zaszyfrowanych kopii zapasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 28.09.2017 03:19

@Anonim (niezalogowany): Właśnie resetowałem iPhone'a, nie straciłem nic, nawet tapety :)

  #4 09.10.2016 10:49

@bjonczy: "Byłoby to nawet ciekawe, chociaż nie wiem jak można korzystać z iPhone'a nie mając skonfigurowanego iCloud'a. Osobiście, mogę zresetować telefon tu i teraz i jedyne co utracę to chyba tapeta :)"

Ciekawe dlaczego większość nie chodzi po ulicach bez majtek?
Przecież jedyne, co mogą stracić, to kilka włosów łonowych.

bjonczy   4 #3 31.10.2015 20:59

@Sasquatch: No właśnie nie rozumiem tego, dlaczego ludzie tak opornie do iCloud'a podchodzą. Albo brak świadomości, albo dziwne przekonanie o zmniejszeniu bezpieczeństwa (które jest bzdurą, bo dzięki usługom iCloud możliwy jest np. zdalny reset/blokada urządzenia). Każdy ma inne podejście generalnie :)

Sasquatch   4 #2 27.10.2015 09:56

@bjonczy: Nie do końca jest to prawda. Wiele osób w iCloud nie przechowuje zdjęć, muzyki, notatek, zaszyfrowanych plików, itp. I taki reset na nic się nie przyda.

bjonczy   4 #1 20.10.2015 16:40

Byłoby to nawet ciekawe, chociaż nie wiem jak można korzystać z iPhone'a nie mając skonfigurowanego iCloud'a. Osobiście, mogę zresetować telefon tu i teraz i jedyne co utracę to chyba tapeta :)