iPhone OS 4.0 jeszcze w styczniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Podczas gdy większość mediów zainteresowana jest plotkami na temat ewentualnej premiery tabletu Apple’a, prawie bez echa przeszła wiadomość o zbliżającej się aktualizacji oprogramowania dla telefonów iPhone. Podobno iPhone OS 4.0 ma się pojawić jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Jeden z dziennikarzy magazynu CNET otrzymał e-mail od znajomego dewelopera, który zajmuje się programowaniem aplikacji dla iPhone’ów i iPodów touch. W liście można przeczytać, że Apple rozesłał już do producentów programów najnowszą aktualizację iPhone OS. Oznaczałoby to, że wkrótce zostanie ona udostępniona zwykłym użytkownikom. Według nieoficjalnych informacji, premiera nowej wersji oprogramowania dla telefonów Apple’a ma mieć miejsce 27 stycznia.

Tego dnia w San Francisco najprawdopodobniej będzie miała miejsce konferencja z udziałem szefa firmy, Steve’a Jobsa. Według niektórych źródeł Jobs ma zaprezentować magiczny tablet, o którym od lat krążą po Internecie niestworzone historie. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że 27 stycznia Apple przedstawi nowy OS dla swoich telefonów - twierdzą dziennikarze CNET. Niestety, anonimowy deweloper, który poinformował o zbliżającej się premierze, nie podał żadnych informacji na temat zmian jakie miałyby się pojawić w aktualizacji oprogramowania dla iPhone’ów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu