r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPhone X ma problem z odbieraniem połączeń, ekran za późno reaguje

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Na barkach programistów z firmy Apple leży odpowiedzialność za rozwiązanie kolejnego poważnego błędu. Liczni posiadacze najdroższego smartfonu z jabłkiem skarżą się na problemy z odbieraniem połączeń.

Problem leży po stronie oprogramowania. W momencie gdy iPhone X otrzymuje połączenie przychodzące, powinien włączyć ekran i wyświetlić na nim wirtualne przyciski do odbierania i odrzucania, a także informacje o dzwoniącym. Czasami jednak ekran jest włączany z opóźnieniem, przez co właściciel iPhone'a X musi dłużej słuchać swojego dzwonka, a czasami w ogóle nie zdąży odebrać połączenia. Opóźnienia we włączaniu ekranu trwają od 6 do 10 sekund.

Na forach można znaleźć setki podobnych zgłoszeń tego błędu, występującego tylko na liczącym sobie 3 miesiące iPhonie X. Póki co jedynym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie smartfonu po tym, jak zauważymy opóźnienia. Po tej czynności będziemy mieć spokój… na jakiś czas.

r   e   k   l   a   m   a

Apple już przygląda się problemowi. Obserwatorzy sugerują, że ponieważ system iOS wymaga poważnego „łatania”, nadchodząca wersja 12 nie przyniesie tylu nowości, co zwykle. Zamiast tego dostaniemy oprogramowanie stabilniejsze i niezawodne, co wcale nie jest złym wyborem.

Wygląda jednak na to, że iPhone X nie spełni oczekiwań producenta. Jubileuszowy, nowoczesny i niespotykanie drogi smartfon z jabłkiem sprzedaje się gorzej, niż „zwykły” iPhone 8.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.