iPlus CDMA dostępny od jutra

Strona główna Aktualności

O autorze

Niespełna 3 tygodnie temu informowaliśmy o rozpoczynających się 14 marca testach nowej usługi - Internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Od jutra będzie mógł z niej skorzystać każdy znajdujący się w zasięgu.

iPlus CDMA ma zaoferować szybki Internet na terenach, na których nie ma "kablowego" Internetu stacjonarnego oraz tam gdzie Internet mobilny był słabej jakości. Obecnie iPlus CDMA obejmuje swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni. Co ważne nie są to tereny najbardziej zurbanizowane. iPlus CDMA oferuje prędkość transferu do 3,1 Mb/s (pobieranie) i 1,8 Mb/s (wysyłanie). Ceny usługi różnią się jedynie limitami transferu. Abonament za 50 zł to 3 GB limitu, 70 zł to limit 8 GB, a 110 zł to ograniczenie pobranych danych do 20 GB. Przez pierwszy rok, w nocy można będzie pobierać bez limitu (od 24.00 do 9.00). Obecni klienci sieci Plus ponadto otrzymają 2 abonamenty gratis oraz nieco zwiększone limity transferu (odpowiednio: 4, 9, 25 GB).

Ponadto do wyboru będą modemy USB za 1 lub 99 zł brutto (zależnie od abonamentu) oraz router z punktem dostępowym w cenie 1 lub 149 zł (zależnie od abonamentu).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi