iPlus z Kasperskim

Strona główna Aktualności

O autorze

Od początku grudnia, każdy, kto skorzysta z oferty bezprzewodowego internetu iPlus w sieci PlusGSM, otrzyma bezpłatną licencję na pakiet zabezpieczający Kaspersky Internet Security 6.0.

Kaspersky Internet Security 6.0 zapewnia zintegrowaną ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, włącznie z wirusami i innymi szkodliwymi programami takimi jak spyware i trojany. Pakiet wyposażony jest w osobistą zaporę ogniową, która kontroluje dane przepływające między komputerem użytkownika a Internetem, który pozwala także na pracę w "trybie ukrycia", w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci. Program pozwala również na ochronę przed dialerami, blokowanie wyskakujących okienek i bannerów reklamowych.

Klucz licencyjny do Kaspersky Internet Security 6.0 będzie można uzyskać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści "IPLUSANTYWIRUS" na numer 7172 (koszt 1,22 zł z VAT). SMS należy wysłać w ciągu 30 dni od daty aktywacji karty SIM w iPlus dla Firm, iPlus dla Ciebie, iPlus Weź na próbę dla Firm lub iPlus Weź na próbę dla Ciebie.

© dobreprogramy
s