r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPody z wirusem

Strona główna Aktualności

Firma Apple poinformowała, że partia odtwarzaczy iPod wideo została przypadkowo zarażona wirusem RavMonE.exe. Problem dotyczy około 1% urządzeń sprzedanych od 12 września.

Wirus (a dokładnie koń trojański) RavMonE.exe atakuje tylko systemy Windows, jego działanie nie stanowi zagrożenia dla danych użytkownika, może on jednak otwierać włamywaczom drogę do poważniejszych ataków. Do zarażenia się wystarczy podłączenie odtwarzacza i podwójne kliknięcie na ikonie w Moim komputerze. Wirus dostał się na iPody z pracującego pod kontrolą Windows komputera służącego do testów jakości używanego przy produkcji urządzeń. Do usunięcia zagrożenia wystarczy dowolny program antywirusowy z aktualnymi sygnaturami.

Firma Apple zdaje się nie martwić tym, że procedury bezpieczeństwa zastosowane przy produkcji umożliwiły zarażenie produkowanego sprzętu. Cała ta sytuacja została użyta jako pretekst do krytyki zabezpieczeń Windowsa, który nie chroni swoich użytkowników przed takim niebezpieczeństwem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.